DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Współpraca UNA Poland z Uczelniami Vistula

Współpraca UNA Poland z Uczelniami Vistula

UNA, ONZ, gabinet

Uczelnie Vistula nawiązały współpracę z United Nations Association Poland – Stowarzyszeniem Narodów Zjednoczonych w Polsce. Na terenie naszego kampusu działa już oficjalne biuro organizacji, a prezes Grupy Uczelni Vistula, dr Bartłomiej E. Nowak został powołany na funkcję przewodniczącego jej Rady Programowej.

Współpraca z UNA otworzy naszym studentom możliwość uczestnictwa w inicjatywach silnie powiązanych z działalnością ONZ w Polsce. Umożliwi też dołączenie do Stowarzyszenia z prawem 50 procentowej zniżki na opłatę członkowską.

W planach jest wiele wspólnych inicjatyw, w tym m.in.:

  • organizacja konferencji, szkoleń, warsztatów i innych wydarzeń edukacyjnych dla i przy zaangażowaniu studentów Grupy Uczelni Vistula we współpracy z Radą Programową UNAP pod przewodnictwem dra Bartłomieja E. Nowaka;
  • współpraca z GUV nad planowanym przez UNAP raportem nt. praktyk zrównoważonego rozwoju na uczelniach wyższych w Polsce;
  • stworzenie biblioteki online z publikacjami dotyczącymi ONZ;
  • uruchomienie w dalszej przyszłości kierunku studiów dotyczących zrównoważonego rozwoju.

UNA Poland ma znaczenie i zabiera głos w dyskusji w tak ważnych kwestiach, jak zmiany klimatyczne, zrównoważony rozwój, aktywność społeczno-obywatelska, edukacja i aktywność obywatelska młodych ludzi oraz z zakresu praw człowieka i demokracji.

Więcej o UNA Poland: https://www.unapoland.org/

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.