UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wspólny program AICPA & CIMA i AFiB Vistula daje studentom szansę na spełnienie ambitnych celów zawodowych

Wspólny program AICPA & CIMA i AFiB Vistula daje studentom szansę na spełnienie ambitnych celów zawodowych

AICPA & CIMA, które wspólnie tworzą Association of International Certified Professional Accountants, połączyły siły z Akademią Finansów i Biznesu Vistula, by zaoferować studentom udział w Programie AICPA & CIMA na Uczelni. Dzięki temu studenci mogą jeszcze pełniej wykorzystać swoje studia, rozwijając umiejętności z zakresu rachunkowości, finansów i biznesu oraz zdobywając prestiżowe kwalifikacje profesjonalne.

Program AICPA & CIMA na Uczelni jest otwarty dla studentów studiów licencjackich i magisterskich na kierunkach Finanse i rachunkowość oraz Zarządzanie (specjalizacja – Rachunkowość zarządcza), prowadzonych zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Studenci, którzy ukończą w ramach programu wszystkie wymagane przedmioty, otrzymają zwolnienia z niektórych egzaminów CGMA przeprowadzanych przez CIMA, a po pomyślnym zdaniu egzaminu CGMA Case Study będą mogli uzyskać Certificate in Business Accounting lub Diploma in Management Accounting, które są oficjalnymi szczeblami zdobywania Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA i uzyskania tytułu Chartered Global Management Accountant (CGMA).                                                                                                              

– Akredytacja Akademii Finansów i Biznesu Vistula w ramach Programu AICPA & CIMA na Uczelni to dla nas ogromny sukcesmówi dr Tom Hashimoto, LL.M., FHEA, Koordynator AICPA & CIMA na Uczelni Vistula. –  Potwierdza, że nasi studenci zdobywają umiejętności i kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej aktualne w obszarze finansów i zarządzania. Partnerstwo oznacza wymierne korzyści dla studentów i umożliwia im studiowanie Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA w celu zdobycia tytułu Chartered Global Management Accountant. Są dzięki temu na najlepszej drodze, by stać się światowej klasy specjalistami w dziedzinie rachunkowości i finansów, którzy wyznaczają kurs globalnego biznesu i prowadzą swoje organizacje do trwałego sukcesu nawet w najbardziej niepewnych realiach.

Jakub Bejnarowicz, Dyrektor Regionalny na Europę, AICPA & CIMA podkreśla, że kwalifikacje CGMA cieszą się rozpoznawalnością i zaufaniem największych pracodawców na świecie. – Dzięki współpracy z Akademią Finansów i Biznesu Vistula oraz stworzonemu wspólnie programowi dajemy studentom uczelni szansę na pełne wykorzystanie studiów i wejście na przyspieszoną ścieżkę zdobywania tytułu CGMA. To dla nich fantastyczna okazja do rozwijania swoich umiejętności i kompetencji także poza uczelnią, co zwiększy ich szanse na zatrudnienie i zapewni im przewagę konkurencyjną na rynku pracy powiedział dyrektor Bernatowicz.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.