UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / „Współczesne oblicza ksenofobii. Na przykładzie doniesień medialnych w Europie Środkowej i Wschodniej.” dr Stana Buchowska

„Współczesne oblicza ksenofobii. Na przykładzie doniesień medialnych w Europie Środkowej i Wschodniej.” dr Stana Buchowska

Początek: czw., 23 lis 2017, 10:00

Migracja, uchodźcy, handel ludźmi i wynikająca z tego ksenofobia. Zapraszamy na wykład „Współczesne oblicza ksenofobii. Na przykładzie doniesień medialnych w Europie Środkowej i Wschodniej.” dr Stany Buchowskiej.

Autorka jest założycielką fundacji La Strada i doradcą do spraw migracji w Europie Środkowej i Wschodniej w OXFAM International.
Z tytułu swojego wieloletniego doświadczenia dysponuje pogłębioną i zweryfikowaną praktycznie wiedzą w dziedzinie migracji, uchodźstwa, a także handlu ludźmi oraz wynikających stąd konsekwencji kulturowych i społeczno-politycznych. Wykład będzie dotyczył zjawiska ksenofobii w Europie Środkowo-Wschodniej, jako jednej z takich konsekwencji.

23.11. 2017 r. godz.10:00, aula 3. Wstęp wolny.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.