UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wspieramy najlepsze warszawskie licea

Wspieramy najlepsze warszawskie licea

scena, ranking, wystąpienie, mówca

XIII LO w Szczecinie i Technikum nr 7 w Nowym Sączu – to najlepsze szkoły ponadgimnazjalne w Polsce – wynika z XX jubileuszowego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. W Warszawie najlepsi to XIV LO im. St. Staszica, II LO im. Stefana Batorego i VIII LO im. Władysława IV. Grupa Uczelni Vistula jest partnerem Rankingu Liceów Warszawskich a dr hab., prof. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i rekreacji z naszej Grupy, wręczała im nagrody. Gratulując zwycięzcom, rektor SGTiR zwróciła uwagę na szanse, jakie studia dają obecnie młodym ludziom – szczególnie nauka po angielsku, międzynarodowe środowisko i zagraniczne staże.

– Naszym celem, jako ludzi edukacji, jest tak Was przygotować do dorosłego życia, żebyście odnieśli sukces w międzynarodowym środowisku. Możecie tu, w Warszawie studiować po angielsku, już na studiach wyjeżdżać na zagraniczne staże i praktyki. Jesteście najlepsi, macie świat na wyciagnięcie ręki – od Waszych decyzji zależy, czy po niego sięgniecie. A naszą rolą jest Wam w tym pomóc – mówiła prof. Żyśko zachęcając do studiowania w Grupie Uczelni Vistula.

Ranking stworzono na podstawie sukcesów uczniów w olimpiadach przedmiotowych, wyników matur i egzaminów zawodowych.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.