UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wracamy w mury Uczelni od nowego roku akademickiego – SGTiH Vistula

Wracamy w mury Uczelni od nowego roku akademickiego – SGTiH Vistula

sala, wykład, studenci

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Zbliżamy się do zakończenia trzeciego już semestru, odkąd z powodu ogłoszonej pandemii zmuszeni byliśmy do ograniczenia wspólnych kontaktów. W tym okresie nabyliśmy wiele nowych doświadczeń, a co najważniejsze sprostaliśmy wyzwaniu kształcenia na odległość. Dzięki wykorzystaniu dostępnej technologii informatycznej oraz Państwa zaangażowaniu udało nam się w tym ciężkim okresie zachować odpowiednią jakość oraz ciągłość kształcenia.

Uważnie obserwujemy i analizujemy bieżące doniesienia związane z aktualną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie. Polepszające się wskaźniki zachorowalności na COVID-19 oraz wzmożona akcja szczepień dają nadzieję na powrót do normalności. To właśnie one oraz upragniona przez nas wszystkich potrzeba powrotu do bezpośredniego kontaktu spowodowała podjęcie przez Władze Uczelni decyzji, aby od roku akademickiego 2021/2022 powrócić do nauki i pracy w gmachu Uczelni.

Chciałbym Państwa zapewnić, że nie ustajemy w ciągłych staraniach mających na celu zapewnienie bezpiecznego przebywania na terenie Uczelni. W Uczelni zostały wprowadzone procedury i zasady funkcjonowania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem
i zwalczaniem COVID-19, które są aktualizowane w odniesieniu do nowych wytycznych Rządu. Zdaję sobie sprawę z tego, że są Państwo pełni obaw o swoje zdrowie. Ze swojej strony mogę zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby nasz powrót na Uczelnię odbył się w sposób bezpieczny dla całej społeczności akademickiej. Ważne, abyśmy wszyscy w tym trudnym czasie przestrzegali zasad bezpieczeństwa, zachowując się odpowiedzialnie, empatycznie, z wrażliwością i zrozumieniem wobec innych.

W imieniu Senatu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula życzymy całej społeczności akademickiej zdrowia i oczekujemy na Was w murach naszej Uczelni.

Z poważaniem,

Prof. dr hab. Aleksander Ronikier
Rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.