UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Work and travel USA. Studencie, pracuj, zwiedzaj i baw się!

Work and travel USA. Studencie, pracuj, zwiedzaj i baw się!

Map and laptop on the table
Początek: śr., 05 gru 2018, 10:00

Marzysz o tym, aby zwiedzić Amerykę i odkryć jej tajemnice? Chcesz przekonać się, co to jest amerykański sen, zobaczyć największe metropolie i poczuć atmosferę prowincji? To proste, weź udział w programie Work and Travel USA.

To projekt rządu Stanów Zjednoczonych, który stwarza unikalną okazję do spędzenia nawet 5 miesięcy w amerykańskiej rzeczywistości:

  • legalnie pracujesz w amerykańskiej firmie;
  • podróżujesz;
  • bawisz się!

Work and Travel jest najciekawszą i najtańszą okazją do spędzenia wakacji życia!

W programie biorą udział studenci z całego świata, co daje uczestnikom szansę poznania również innych kultur.

Wyjazd jest bezpieczny. Na terenie USA uczestnicy są pod opieką  współorganizatora wyjazdu, amerykańskiej firmy, która pomaga na miejscu w razie jakichkolwiek problemów z pracodawcą lub gdy potrzebna jest opieka medyczna.

O szczegółach programu możecie dowiedzieć się bezpośrednio od partnerów Biura Karier Vistula, przedstawicieli Centrum Wyjazdowego i Podatkowego, które od lat organizuje wyjazdy w ramach programu Work and Travel. Odpowiedzą na wszystkie wasze pytania o:

  • opcje programu;
  • warunki udziału;
  • procedury i dokumenty;

Zapraszamy 5 grudnia 2018,  w godz. 10.00-15.00, w holu głównym obok wind.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.