UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wkręć się w działalność studenckich kół i klubów Uczelni Vistula!

Wkręć się w działalność studenckich kół i klubów Uczelni Vistula!

Początek: wt., 15 paź 2019, 10:00
Koniec: wt., 15 paź 2019, 14:00

Chcesz rozwijać swoje zainteresowania i realizować pasje? Jeśli tak, poznaj koła naukowe Uczelni Vistula i wkręć się w ich działalność!

Przyjdź 15 października na ich prezentację, wybierz coś dla siebie i zapisz się do jednego z nich.

W dzisiejszych czasach, by z sukcesem rozwijać karierę zawodową, nie wystarczą same studia. Trzeba się wykazać i zwrócić na siebie uwagę. Zaangażowanie w działalność kół naukowych jest takim świetnym wyróżnikiem, a w oczach pracodawców dużym atutem.

Możesz dołączyć do kół już istniejących, a jest ich ponad 20-cia, lub stworzyć zupełnie nowe. Połączysz przyjemne z pożytecznym:

  • rozwiniesz swoje zdolności;
  • będziesz się dobrze bawił;
  • poznasz nowych znajomych
  • będziesz miał wpływ na życie uczelni

Poszerzysz też horyzonty, pogłębisz wiedzę i zastosujesz ją w praktyce, zdobędziesz doświadczenie. Rozwiniesz samodzielność i kreatywność. Angażując się w projekty kół naukowych nawiążesz też cenne kontakty, poznasz ciekawych ludzi i świat.

Weźmiesz udział w wielu ciekawych wydarzeniach, takich jak:

  • konferencje naukowe,
  • imprezy,
  • wyjazdy integracyjne,
  • spotkania z praktykami i ekspertami.

Pasjonaci sportu mogą realizować się w Akademickim Związku Sportowym, a miłośnicy muzyki i śpiewu – w chórze.

Serdecznie zapraszamy

15 października, 2019 r., godz. 10:00-14:00, w holu przed recepcją

Uwaga! Na uczestników wydarzenia czeka niespodzianka o 12.00.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.