Strona główna / News / Wielki sukces studenta SGTiH Vistula

Wielki sukces studenta SGTiH Vistula

Panashe Mahakwa z Zimbabwe – student SGTiH Vistula i członek studenckiego koła naukowego „2B” wygrał światowy konkurs IMEX University Challenge i zdobył MPI Foundation Student Scholarship Award 2022. Zwycięzca odebrał nagrodę podczas gali największych targów turystyki biznesowej na świecie IMEX we Frankfurcie.

IMEX University Challenge jest adresowany do studentów ostatnich lat kierunków związanych z branżą turystyczną. To konkurs, który umożliwia młodym ludziom wykazanie się kreatywnością w planowaniu wydarzeń.

W tym roku zwycięzcą jest Panashe Mahakwa z Zimbabwe – student SGTiH Vistula i członek studenckiego koła naukowego „2B”. To jego wielki osobisty sukces, ale udział w nim ma także Nadzeya Melnik – przewodnicząca koła „2B”, Magdalena Kondas – przewodnicząca Rady Biznesu oraz Magdalena Markiewicz.

Studenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula są dobrze znani w międzynarodowym środowisku turystyki biznesowej. W ciągu ostatnich 10 lat aż 3 razy wygrali konkurs IMEX University Challenge, pokazując swoje doskonałe kompetencje, ogromne ambicje i zaangażowanie.

Zwycięzcy odbierają nagrody podczas gali największych targów turystyki biznesowej na świecie IMEX we Frankfurcie. To wielkie przeżycie, ale także unikalna okazja, aby dowiedzieć się więcej o przemyśle spotkań, nawiązać kontakty, rozwijać umiejętności, a także uczyć się od najlepszych profesjonalistów.