UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wielki sukces studenta SGTiH Vistula

Wielki sukces studenta SGTiH Vistula

Panashe Mahakwa z Zimbabwe – student SGTiH Vistula i członek studenckiego koła naukowego „2B” wygrał światowy konkurs IMEX University Challenge i zdobył MPI Foundation Student Scholarship Award 2022. Zwycięzca odebrał nagrodę podczas gali największych targów turystyki biznesowej na świecie IMEX we Frankfurcie.

IMEX University Challenge jest adresowany do studentów ostatnich lat kierunków związanych z branżą turystyczną. To konkurs, który umożliwia młodym ludziom wykazanie się kreatywnością w planowaniu wydarzeń.

W tym roku zwycięzcą jest Panashe Mahakwa z Zimbabwe – student SGTiH Vistula i członek studenckiego koła naukowego „2B”. To jego wielki osobisty sukces, ale udział w nim ma także Nadzeya Melnik – przewodnicząca koła „2B”, Magdalena Kondas – przewodnicząca Rady Biznesu oraz Magdalena Markiewicz.

Studenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula są dobrze znani w międzynarodowym środowisku turystyki biznesowej. W ciągu ostatnich 10 lat aż 3 razy wygrali konkurs IMEX University Challenge, pokazując swoje doskonałe kompetencje, ogromne ambicje i zaangażowanie.

Zwycięzcy odbierają nagrody podczas gali największych targów turystyki biznesowej na świecie IMEX we Frankfurcie. To wielkie przeżycie, ale także unikalna okazja, aby dowiedzieć się więcej o przemyśle spotkań, nawiązać kontakty, rozwijać umiejętności, a także uczyć się od najlepszych profesjonalistów.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.