UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wiedza vs emocje

Wiedza vs emocje

Początek: pon., 21 wrz 2020, 17:30
Koniec: czw., 24 wrz 2020, 18:30

Wiedza jest naszym największym sojusznikiem, ale o ludzkich działaniach decydują także emocje. Dotyczy to nie tylko naszych codziennych wyborów, ale również spraw społecznych sfery polityki i stosunków międzynarodowych. Wielu ludzi łatwo uwieść, zmanipulować i przestraszyć, zwłaszcza dziś w dobie fake newsów.

Czy wiedza może pomóc zapanować nad emocjami? Oczywiście. Szczegóły – w cyklu wykładów profesorów Akademii Finansów i Biznesu Vistula, które odbędą się w dniach 21-24 września, w ramach 24. Festiwalu Nauki.

  • 21.09.2020 – godz. 17:30 – Etnoregionalizm jako mobilizacja europejskich narodów zależnych. Perspektywa porównawcza, wykład dr. hab. Wawrzyńca Konarskiego;
  • 22.09.2020 – godz. 17:30 – Merkel kontra Putin, wykład dr. Juliusza Maliszewskiego;
  • 23.09.2020 – godz. 17:30 – Prawda czy fałsz? Fake newsy atakują, wykład dr. Piotra Kościńskiego;
  • 24.09.2020 – godz. 17:30 – Czy Trump to wyjątek? O emocjach w stosunkach międzynarodowych, wykład dr. Przemysława Damskiego.

Misją Festiwalu jest upowszechnianie nauki. Daje on każdemu możliwość obcowania z nauką, poznawania jej metod i dorobku, zachęca do pogłębiania wiedzy. Akademia Finansów i Biznesu Vistula chętnie włącza się do tego fantastycznego projektu.

Czekamy na wszystkich głodnych wiedzy zarówno w uczelni oraz na naszym Facebooku.

Osoby, które będą obecne w uczelni są proszone o noszenie maseczek i dezynfekcję rąk.

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.