UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Weź udział w programie Erasmus+!

Weź udział w programie Erasmus+!

portugalia, miasto, starówka, kamienice, most, rzeka

Podróżuj, poznaj nowych przyjaciół i zdobądź wspaniałe doświadczenie! Skorzystaj z programu Erasmus+. To projekt Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu. W jego ramach nawet przez rok możesz studiować i podnosić kwalifikacje za granicą, w jednej z ponad 60-u partnerskich uczelni. Zdobędziesz miesięczne dofinansowanie do 500 euro na studia i do 600 euro na staż.

Rekrutacja trwa od 1 do 20 października 2019 r.

Erasmus zmienia młodych ludzi – ich życie i umysły. Udział w programie wzmocni cię. Poszerzysz horyzonty, nabierzesz pewności siebie i zdolności przystosowywania się do nowych okoliczności, nauczysz się rozwiązywania problemów. Poznasz nowy kraj, wielu nowych ludzi i kulturę, podniesiesz kompetencje językowe, możesz też nauczyć się zupełnie nowego języka. Zdobędziesz cenne kontakty i nawiążesz ciekawe znajomości i przyjaźnie. To może być jeden z najciekawszych okresów w twoim życiu, a kompetencje, które rozwiniesz, będą procentować w przyszłości. Pracodawcy cię docenią. Łatwiej osiągniesz sukces.

Erasmus+ to wielka szansa. Wykorzystaj ją!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.