UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Weź udział w programie Erasmus+!

Weź udział w programie Erasmus+!

portugalia, miasto, starówka, kamienice, most, rzeka

Podróżuj, poznaj nowych przyjaciół i zdobądź wspaniałe doświadczenie! Skorzystaj z programu Erasmus+. To projekt Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu. W jego ramach nawet przez rok możesz studiować i podnosić kwalifikacje za granicą, w jednej z ponad 60-u partnerskich uczelni. Zdobędziesz miesięczne dofinansowanie do 500 euro na studia i do 600 euro na staż.

Rekrutacja trwa od 1 do 20 października 2019 r.

Erasmus zmienia młodych ludzi – ich życie i umysły. Udział w programie wzmocni cię. Poszerzysz horyzonty, nabierzesz pewności siebie i zdolności przystosowywania się do nowych okoliczności, nauczysz się rozwiązywania problemów. Poznasz nowy kraj, wielu nowych ludzi i kulturę, podniesiesz kompetencje językowe, możesz też nauczyć się zupełnie nowego języka. Zdobędziesz cenne kontakty i nawiążesz ciekawe znajomości i przyjaźnie. To może być jeden z najciekawszych okresów w twoim życiu, a kompetencje, które rozwiniesz, będą procentować w przyszłości. Pracodawcy cię docenią. Łatwiej osiągniesz sukces.

Erasmus+ to wielka szansa. Wykorzystaj ją!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej