UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Vistula z wyróżnieniem Genius Universitatis 2020

Vistula z wyróżnieniem Genius Universitatis 2020

rozdanie nagród, grupa, dyplomy, wyróżnienia

Vistula z sukcesem wystartowała w 9. edycji konkursu marketingowego dla uczelni Genius Universitatis. Organizatorem jest magazyn Perspektywy. Kapituła pod przewodnictwem dr. hab. Artura Krajewskiego wyróżniła nasz system rekrutacyjny studiów online. Zajęliśmy trzecie miejsce.

Uczelnie Vistula są liderem w obszarze studiów online i stale rozwijają ofertę. To nowoczesna, hybrydowa forma, łącząca spotkania w kampusie uczelni na początku i na końcu semestru, oraz samodzielną naukę na platformie e-learningowej. Jest coraz więcej chętnych, którzy wybierają właśnie taki tryb studiowania.

Uczelnie Vistula zostały docenione również w poprzednich edycjach konkursu Genius Universitatis. W 2017 r. nagrodzono wydarzenie wspierające kampanię rekrutacyjną – pierwsze na świecie mistrzostwa w grze Pokemon Go, w których nagrodą był rok studiów I lub II stopnia za darmo. W 2018 r. doceniono natomiast naszą kampanię w mediach społecznościowych „Wpół do kariery”. Pozwalała ona młodym ludziom wziąć udział w krótkim quizie sprawdzającym, jaki typ osobowości prezentują i jakie studia byłyby dla nich najlepsze.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej