UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Vistula z wyróżnieniem Genius Universitatis 2020

Vistula z wyróżnieniem Genius Universitatis 2020

rozdanie nagród, grupa, dyplomy, wyróżnienia

Vistula z sukcesem wystartowała w 9. edycji konkursu marketingowego dla uczelni Genius Universitatis. Organizatorem jest magazyn Perspektywy. Kapituła pod przewodnictwem dr. hab. Artura Krajewskiego wyróżniła nasz system rekrutacyjny studiów online. Zajęliśmy trzecie miejsce.

Uczelnie Vistula są liderem w obszarze studiów online i stale rozwijają ofertę. To nowoczesna, hybrydowa forma, łącząca spotkania w kampusie uczelni na początku i na końcu semestru, oraz samodzielną naukę na platformie e-learningowej. Jest coraz więcej chętnych, którzy wybierają właśnie taki tryb studiowania.

Uczelnie Vistula zostały docenione również w poprzednich edycjach konkursu Genius Universitatis. W 2017 r. nagrodzono wydarzenie wspierające kampanię rekrutacyjną – pierwsze na świecie mistrzostwa w grze Pokemon Go, w których nagrodą był rok studiów I lub II stopnia za darmo. W 2018 r. doceniono natomiast naszą kampanię w mediach społecznościowych „Wpół do kariery”. Pozwalała ona młodym ludziom wziąć udział w krótkim quizie sprawdzającym, jaki typ osobowości prezentują i jakie studia byłyby dla nich najlepsze.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.