DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Vistula organizatorem Międzynarodowych Dni Bezpieczeństwa Chemicznego i Cyberbezpieczeństwa, 9-10 grudnia 2019

Vistula organizatorem Międzynarodowych Dni Bezpieczeństwa Chemicznego i Cyberbezpieczeństwa, 9-10 grudnia 2019

security infographic
Początek: pon., 09 gru 2019, 08:30
Koniec: wt., 10 gru 2019, 17:30

Akademia Finansów i Biznesu Vistula czuje puls świata i reaguje na najważniejsze wyzwania. Jednym z nich jest rozwój edukacji w zakresie bezpieczeństwa chemicznego i cyberbezpieczeństwa. To w naszej uczelni mają miejsce ważne, interesujące i ekscytujące wydarzenia, które koncentrują się na tej problematyce. Kolejne z nich – przed nami.

W dniach 9-10 grudnia 2019 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula odbędą się Międzynarodowe Dni Bezpieczeństwa Chemicznego i Cyberbezpieczeństwa, podczas których będziemy gościć liderów i praktyków w tym zakresie, przedstawicieli rządu, organizacji międzynarodowych, przemysłu, środowisk akademickich i organizacji pozarządowych.

Współorganizatorem wydarzenia jest Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego (ICCSS).

W ramach wydarzenia 9 grudnia 2019 r. odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja/Warsztaty pod tytułem „Cyberbezpieczeństwo jako niezbędne ogniwo niezawodności w przemyśle. Umacnianie odporności na cyberataki i poprawa niezawodności w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz spółkach samorządowych”.

Zostanie również zainicjowany naukowy program rozwoju bezpieczeństwa chemicznego w krajach inicjatywy Trójmorza. Jego celem jest promowania lokalnej, krajowej i regionalnej świadomości oraz odpowiedzialności w tym zakresie.

Uczestnicy wydarzenia omówią także i uzgodnią działania podejmowane w ramach CHEMSS EDU R&D Network, globalnej sieci szkoleń akademickich, edukacyjnych i zawodowych w zakresie bezpieczeństwa chemicznego i ekologicznego, nakierowane na opracowanie międzynarodowego programu dla szkół wyższych.

Szczegółowy program i formularz rejestracyjny znajdą Państwo stronie:

http://www.iccss.eu/events/iccss-international-days/

jak również w załącznikach poniżej:

W celu rejestracji, proszę o przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego na dres:  internationaldays@iccss.eu

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.