UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Vistula gospodarzem najbardziej merytorycznego wydarzenia o tematyce Blockchain w Polsce!

Vistula gospodarzem najbardziej merytorycznego wydarzenia o tematyce Blockchain w Polsce!

lion graphic
Początek: wt., 18 gru 2018, 10:00
Koniec: wt., 18 gru 2018, 18:00

Akceleracja innowacji opartych na technologii DLT i Blockchain –  doświadczenia polskich firm. Pod tym hasłem odbędzie się 18 grudnia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula kolejna edycja Blockchain Alliance Warsaw. Nasza uczelnia jest partnerem wydarzenia.

To forum ludzi związanych i zainteresowanych kryptowalutami oraz nowoczesnymi technologiami. Coraz więcej firm, głównie startupów wykorzystuje Blockchain do swojego rozwoju. Wzbudza to ogromne zainteresowanie, ale także kontrowersje. Spotkanie będzie platformą wymiany doświadczeń w tym obszarze. Pozwoli na uzyskanie wiarygodnych i rzetelnych informacji od ekspertów.

Forum poprowadzą: dr Tomasz Smus – badacz i specjalista w zakresie  Blockchain i walut wirtualnych oraz nasz wybitny wykładowca prof. Juliusz Kotyński.

Blockchain to zdecentralizowany model przechowywania danych. Jego pierwszym zastosowaniem na dużą skalę są kryptowaluty w biznesie.

W planie Blockchain Alliance Warsaw znajdą się więc m.in. następujące tematy:

  • Dlaczego warto akcelerować innowacje oparte o Blockchain i jak to dziś robią firmy?
  • Referencyjna architektura dla rozwiązań flotowych wykorzystująca Blockchain.
  • Waluty cyfrowe a bezpieczeństwo systemu finansowego?
  • Kryptowaluty – iluzja czy przyszłość Fintech-u w Polsce.
  • Decentralizacja wartości przy wykorzystaniu kryptowalut.
  • Jak zautomatyzowana architektura usług finansowych przedefiniuje branżę finansową?
  • Akceleracja innowacji oparta na finansach z tokenów – obserwacje z rynku UK, Rosji i Singapuru.
  • Czy ICO (Initial Coin Offering) jest w Polsce możliwe?

Do społeczności Blockchain Alliance Warsaw mogą dołączyć organizacje biznesowe i niebiznesowe, firmy technologiczne i nietechnologiczne, reprezentanci startupów, ale także osoby ze świata nauki a także przedstawiciele  administracji rządowej. Przynależność do społeczności daje wiele możliwości korzystania z wiedzy  o nowoczesnych technologiach i  otwiera sieć wartościowych kontaktów w biznesie. Dołączyć może każdy,

Serdecznie zapraszamy 18 grudnia 2018 r. w godz. 10 – 18 w auli nr A2.

Wymagana wcześniejsza rejestracja: https://blockchainalliancewarsaw.evenea.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.