UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Ursynowski Festiwal Nauki

Ursynowski Festiwal Nauki

Będą zajęcia laboratoryjne, warsztaty, wykłady, gry oraz pokazy. Festiwal Nauki na Ursynowie to okazja, by zetknąć się z osiągnięciami nauki i techniki w formie zabawy.

Dr hab. Ewa Gondek oraz grupa studentów SGTiH Vistula pokaże, jak mierzy się w ciele człowieka tkankę tłuszczową i mięśniową oraz masę kostną. Wydarzenie odbędzie się 10 października w godzinach 11-17:00 w Ursynowskim Centrum Kultury Alternatywy oraz na terenach przylegających do budynku.

Ideą festiwalu jest popularyzacja nauki wśród młodych mieszkańców Ursynowa i Warszawy.

Uczestnicy będą mogli doświadczyć niestandardowej rozrywki poprzez pokazy i eksperymenty, uzupełnione wiedzą naukową. Będą mogli nauczyć się żonglerki, czy pobawić suchym lodem. Poznają zasady zdrowego odżywiania i wykonają analizę składu ciała. Gościem specjalnym będzie Jacek Rozenek, aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy, lektor, konferansjer, trener biznesu, coach i animator kultury.

To będzie wspaniała okazja do tego, aby poprzez zabawę nauczyć się ciekawych i przydatnych rzeczy, spróbować czegoś egzotycznego i poczuć dreszczyk emocji.

Wstęp jest wolny.

Do zobaczenia podczas festiwalu! 

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.