UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Uczelnia Vistula jako lider e-learningu akademickiego wchodzi w partnerstwo z liderami e-learningu biznesowego

Uczelnia Vistula jako lider e-learningu akademickiego wchodzi w partnerstwo z liderami e-learningu biznesowego

konferencja, vistula, uniwersytet, plakat

Dynamiczny rozwój technologii wymusza również szybkie zmiany w zakresie nowych formuł uczenia się w organizacjach. E-learning to nie tylko pojedyncze formy i e-szkolenia, ale filozofia rozwoju pracowników. Najnowszym trendom, narzędziom i nowemu podejściu do cyfrowego uczenia będzie poświęcona 5. Edycja Międzynarodowej Konferencji E-Learning Fusion. Uczelnia Vistula jako lider e-learningu akademickiego została partnerem tego ważnego wydarzenia.

Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion to jedyna w Polsce i największa w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej konferencja o tematyce digital learning oraz cyfrowej transformacji uczenia się. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 22-23 września będzie wyjątkową okazją do uczenia, inspirowania i dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem w obszarze trendów i strategii cyfrowych szkoleń oraz technologii digital learning. Konferencja umożliwi także nawiązanie nowych relacji biznesowych i towarzyskich, które otworzą jeszcze szerszą perspektywę dla rozwoju świata i technologii e-learning w Polsce.

Podczas konferencji zostały zaplanowane trzy ścieżki tematyczne:

  • TECHNOLOGIE SZKOLENIOWE: w tej ścieżce prezentowane będą nowe technologie i narzędzia wykorzystywane w szkoleniach i procesach rozwojowych.
  • STRATEGIA I KONTENT: w tej ścieżce prezentowane będą nowości, kierunki rozwoju i rola L&D w świecie cyfrowej transformacji i uczenia się.
  • PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE: w tej ścieżce prezentowane będą wdrożenia e-learningowych projektów rozwojowych z Polski i Europy.

Wydarzenie zgromadzi specjalistów odpowiedzialnych za rozwój i szkolenia, menedżerów odpowiedzialnych za cyfrową transformację uczenia się w organizacji, projektantów rozwiązań e-learning oraz wszystkich zainteresowanych technologiami szkoleniowymi.

Jedną z sesji poprowadzi Marta Kozak-Gołębiowska Dyrektor Działu Edukacji Cyfrowej Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Uczelnia jest liderem w nauczaniu online. Dysponuje własną platformą e-learningową. Posiada gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość. Liczba studentów, którzy wybierają ten tryb studiów, dynamicznie rośnie. Dlatego też jest naturalne, że Uczelnia Vistula jako lider e-learningu akademickiego wchodzi w partnerstwo z liderami e-learningu biznesowego.

Udział w konferencji EXPO E-learning Fusion wymaga rejestracji: https://www.elearning-fusion.pl/dla-uczestnikow/#platny

Więcej informacji o konferencji, prelegentach oraz programie Konferencji:

https://www.elearning-fusion.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.