DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Szukamy talentów!

Szukamy talentów!

scena, koncert, wykonawcy, muzyka, instrumenty

Śpiewasz? Tańczysz? Grasz na instrumecie? A może robisz inne fantastyczne rzeczy, którymi chciałabyś się podzielić?
Wszystkich utalentowanych studentów naszej Uczelni zachęcamy do zgłaszania się do Talent Show, które odbędzie się 22 maja, podczas największego międzykulturowego wydarzenia naszej Uczelni – Global Fest. Zgłoszenia należy przesyłać do 22 kwietnia na adres: show@vistula.edu.pl.
Jury konkursowe do 27 kwietnia wyłoni 10 osób, które wystąpią na scenie podczas Global Fest!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej