UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula ma nowego rektora

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula ma nowego rektora

Dr hab. Krzysztof Celuch, MBA, DBA, profesor uczelniany został rektorem Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Nowy rektor obejmie funkcję 1 października.

Dr hab. Krzysztof Celuch od lat jest związany ze Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Pełnił funkcję prorektora. Był też pełnomocnikiem rektora ds. kontaktów z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Profesor Celuch jest cenionym wykładowcą, trenerem i konsultantem biznesowym, a także przedsiębiorcą. Specjalizuje się w branży spotkań. Jego badania naukowe opierają się na wiedzy z zakresu ekonomii, psychologii biznesu, socjologii, marketingu i kulturoznawstwa. Jest autorem raportów nt. przemysłu spotkań i wydarzeń a także jego wpływu na polską gospodarkę. Prowadzi warsztaty oraz buduje strategie i świadczy usługi doradztwa biznesowego. Jest członkiem Rady Ekspertów ds. Turystyki utworzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Dr hab. Krzysztof Celuch to jedna z najbardziej wpływowych osób w branży eventowej oraz jedyny Polak zasiadający w alei liderów „Hall of Leaders” Events Industry Council. Jest założycielem i pierwszym prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Organizatorów Spotkań MPI POLAND oraz członkiem rady dyrektorów Meeting Professionals International Foundation, organizacji z siedzibą w Dallas w USA. Pełni też funkcję przewodniczącego kapituły programu „MP Power Awards” oraz nagrody Rise Awards przyznawanej przez organizację MPI. Nowy rektor SGTiH Vistula jest opiekunem koła naukowego turystyki biznesowej 2B, zastępcą redaktora naczelnego czasopisma „Turystyka – zarządzanie, administracja, prawo”, członkiem rady wydawniczej „Event Managment” oraz organizatorem studenckiej konferencji naukowej IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.