UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / My symbol of joy – konkurs wzorniczy Zalando Lounge

My symbol of joy – konkurs wzorniczy Zalando Lounge

plakat, kobieta, słoneczniki, zalano

Czy masz graficzny lub designerski talent? Jeśli tak, nie czekaj, zgłoś się do udziału w konkursie Zalando Lounge My symbol of joy. Zaprojektuj wzór na materiałową torbę. Na autorów najbardziej kreatywnych prac czekają cenne nagrody.

My symbol of joy to konkurs dla studentów, grafików i designerów. Celem projektu jest wzmocnienie ogólnej świadomości bycia szczęśliwym.

W jury konkursu zasiada między innymi doktorantka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych – Izabela Jurczyk.

Wszystkie niezbędne informacje i regulamin uczestnictwa konkursu można znaleźć na stronie:
www.zalando-lounge.pl/konkurs-my-symbol-of-joy/.

Zgłoszenia można wysyłać do 31 października 2019 r.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej