DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sukcesy siatkarek AZS Vistula

Sukcesy siatkarek AZS Vistula

siatkarki, sportowcy, kobiety, grupa

Zakończyły się rozgrywki Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w piłce siatkowej kobiet w sezonie 2019/20. Zespół Uczelni Vistula zajął w tych zawodach II miejsce. Triumfował też w Varsoviadzie, wygrywając już szósty rok z rzędu.

Nasze siatkarki awansowały również do finału Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 20-23 października w Krakowie.

Osiągnięcia zespołu AZS Vistula są dla nas wszystkich powodem do dumy i wielkiej satysfakcji. Choć z powodu pandemii sezon był wyjątkowo trudny, nasze zawodniczki wykazały się ogromną ambicją, walecznością i hartem ducha.

Tradycje siatkarskie są coraz silniejsze w naszej uczelni. Regularnie meldujemy się w strefie medalowej uczelni niepublicznych. W zeszłym roku siatkarki z AZS Vistula wywalczyły w tej kategorii Mistrzostwo Polski.

Serdecznie gratulujemy!

Skład zespołu:

Banasiak Agnieszka

Bielińska Natalia

Grzeszczak Aleksandra

Karsztun Ewelina

Kawa Monika

Kowal Agnieszka

Kołodziejczyk Dominika

Maziopa Anna

Oleszczuk Monika

Pietruszka Justyna

Rajkowska Ewa

Serowiecka Julia

Sikora Michalina

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.