UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sukcesy siatkarek AZS Vistula

Sukcesy siatkarek AZS Vistula

siatkarki, sportowcy, kobiety, grupa

Zakończyły się rozgrywki Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w piłce siatkowej kobiet w sezonie 2019/20. Zespół Uczelni Vistula zajął w tych zawodach II miejsce. Triumfował też w Varsoviadzie, wygrywając już szósty rok z rzędu.

Nasze siatkarki awansowały również do finału Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 20-23 października w Krakowie.

Osiągnięcia zespołu AZS Vistula są dla nas wszystkich powodem do dumy i wielkiej satysfakcji. Choć z powodu pandemii sezon był wyjątkowo trudny, nasze zawodniczki wykazały się ogromną ambicją, walecznością i hartem ducha.

Tradycje siatkarskie są coraz silniejsze w naszej uczelni. Regularnie meldujemy się w strefie medalowej uczelni niepublicznych. W zeszłym roku siatkarki z AZS Vistula wywalczyły w tej kategorii Mistrzostwo Polski.

Serdecznie gratulujemy!

Skład zespołu:

Banasiak Agnieszka

Bielińska Natalia

Grzeszczak Aleksandra

Karsztun Ewelina

Kawa Monika

Kowal Agnieszka

Kołodziejczyk Dominika

Maziopa Anna

Oleszczuk Monika

Pietruszka Justyna

Rajkowska Ewa

Serowiecka Julia

Sikora Michalina

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.