UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sukces studentów Architektury

Sukces studentów Architektury

Studenci Architektury AFiB Vistula po raz drugi odnieśli sukces na Międzynarodowym Festiwalu Ogrodów w Ponte de Lima w Portugalii. Dwie ich prace znalazły się wśród najlepszych projektów w konkursie, który w tym roku odbył się pod hasłem „Ogrody i zmiany klimatu”. Jedna praca pod tytułem Crumbling Garden została opracowywana samodzielnie przez Arkadiusza Malinowskiego, a druga – Agua da Vida, Let’s know the power of water – w zespole, który tworzyły: Natalia Szewczyk, Katarzyna Staszczak, Patrycja Sołtysiak i Julia Kosowska.

Studenci działali pod okiem architekt krajobrazu mgr inż. Joanny Bieńkowskiej. Ich zadaniem było nie tylko zrozumienie tematu w podejściu artystycznym, ale także oszacowanie kosztów, które nie mogły przekroczyć 10 tys. euro oraz wykonanie planu nasadzeń, przekrojów i wizualizacji.

Oprócz studentów Vistuli w konkursie wzięły udział zespoły z Portugalii, Niemiec, Austrii, Rumunii, Norwegii, Brazylii, Hiszpanii, Szkocji, Włoch, Czech i Francji.
Zwycięskie projekty mają być zrealizowane. Będzie je można podziwiać do października.

Międzynarodowy Festiwal Ogrodów w Ponte de Lima jest organizowany od 2005 r.
To jedno z najważniejszych tego rodzaju wydarzeń w Europie. Jego celem jest stałe podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństw.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.