UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak stworzyć idealny kompleks hotelowy na Mazurach? Były świetne projekty i wielka przygoda. Szkoła Letnia programu InterTour za nami

Jak stworzyć idealny kompleks hotelowy na Mazurach? Były świetne projekty i wielka przygoda. Szkoła Letnia programu InterTour za nami

podróżniczka, mapa, wyspa, morze, miasto, kobieta, fotografia

Stworzenie idealnCreating a perfect hotel complex in Masuria is a great challenge. The object should, after all, take your breath away, include the specificity of the region, and the richness of nature, but also modern trends on the tourist market.

Studenci kończący studia magisterskie w ramach programu InterTour w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula podjęli się tego ambitnego zadania podczas Szkoły Letniej w Ogonkach. Pracując w grupach specjalistycznych, połączyli wiedzę ze studiów, praktykę i zaangażowanie. Ich prezentacje wzbudziły duże zainteresowanie zaproszonych gości, m.in. rektor naszej uczelni, prof. Jolanty Żyśko i dziekan, prof. Teresy Skalskiej.

Szkoła Letnia w Ogonkach to był czas nie tylko wytężonej pracy w grupach, ale również czas przyjemności i integracji. Były zajęcia na wodzie i fantastyczne wycieczki m.in. do Sztynortu i Mikołajek. Punktem kulminacyjnym był rejs po Jeziorze Śniardwy.

InterTour to dwuletnie studia magisterskie, międzynarodowy program kształcenia na kierunku Turystyka i rekreacja, finansowany ze środków Unii Europejskiej.

W jego ramach studenci byli objęci działaniami projektowymi, podzielonymi na kilka faz:

  • działania przygotowawcze – związane z przygotowaniem materiałów dydaktycznych i innowacyjnych sylabusów zajęć, opartych na europejskich i zagranicznych wzorach;
  • udział w zajęciach prowadzonych przez zagranicznych wykładowców – specjalistów z poszczególnych dziedzin: Christos Anagnastopolous z Cypru (zarządzanie w sporcie), Robert Vincze ze Słowacji (zarządzanie w hotelarstwie i zarządzanie wydarzeniami), Ruud Jansen ze Szwajcarii (zarządzanie wydarzeniami), Agnieszka Koper z Włoch (zarządzanie w gastronomii);
  • udział w dodatkowych zajęciach rozszerzających standardowy program – z przedsiębiorczości, języka polskiego;
  • udział w dwóch szkołach letnich.

Projekt, który rozpoczął się w roku akademickim 2017/2018, a kończy się we wrześniu, był wielkim sukcesem Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Mury naszej uczelni opuszczą wspaniali młodzi ludzie, którzy zdobyli specjalistyczną wiedzę i wyjątkowe kompetencje.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.