DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Studiuj Zarządzanie w filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu!

Studiuj Zarządzanie w filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu!

Dziewczyna, flaga brytyjska, logo Vistuli

Studia I stopnia na kierunku Zarządzanie w filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu to unikalna szansa. Przez rok studiujesz w kampusie w Wielkiej Brytanii, a przez kolejne dwa lata w Warszawie. Zyskujesz międzynarodowe i wielokulturowe doświadczenie, które znacząco zwiększy twoją wartość na rynku pracy. Program został stworzony z myślą o globalnych wyzwaniach, przygotowując przyszłych menedżerów do kluczowych ról w różnych branżach.

Rok studiów w tętniącym życiem Bristolu, a następnie kontynuowanie nauki w dynamicznej Warszawie, da ci wyjątkową perspektywę i możliwość zbudowania cennych, międzynarodowych kontaktów. Program ukierunkowany na praktykę opiera się na rzeczywistych przykładach biznesowych, dzięki czemu zdobędziesz konkretne umiejętności zarządzania projektami, zasobami ludzkimi oraz operacjami w firmie. Poznasz nowoczesne technologie komunikacyjne i informacyjne, nauczysz się myśleć strategicznie, organizować pracę, wyznaczać cele i motywować zespoły.

Kierunek posiada prestiżową międzynarodową akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), co jest gwarancją najwyższej jakości nauczania.

Wybierając studia na kierunku Zarządzanie w filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu, inwestujesz nie tylko w swoje wykształcenie, ale także w niezapomniane doświadczenia i rozwój osobisty. To idealna opcja dla tych, którzy planują międzynarodową karierę, marzą o własnym biznesie lub start-upie, oraz cenią kreatywność i innowacje.

Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę z zarządzaniem na światowym poziomie!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.