UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Studia online w Vistuli – inne niż wszystkie

Studia online w Vistuli – inne niż wszystkie

e learning, zdalne lekcje, komputer, kobieta

Nauka online jest dziś koniecznością. Podczas pandemii to jedyny sposób, by kontynuować studia i jednocześnie, zachować społeczny dystans. Z nauczania na odległość korzysta dziś wielu, ale tylko w Vistuli studia online są inne niż wszystkie.

Studia online – doświadczenie procentuje
W Uczelniach Vistula 100 procent zajęć dydaktycznych odbywa się w tej chwili online, na żywo. W ostatnim tygodniu wyniki były imponujące:

 • zostało zrealizowanych 471 wykładów i ćwiczeń online, po polsku i angielsku – wszystkie kierunki są prowadzone w obu językach;
 • zajęcia poprowadziło 400 wykładowców;
 • wzięło w nich udział 6 tys. studentów;
 • uczestnicy wymielili ponad 13 tysięcy wiadomości.

Błyskawiczne i sprawne przestawienie się z zajęć w uczelni na nauczanie zdalne było możliwe, ponieważ Vistula ma ogromne doświadczenie w tym obszarze i już dużo wcześniej zainwestowała we własną platformę e-learningową. Od sześciu lat prowadzi profesjonalnie przygotowane studia online, ma gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość.

Studia online – dziś i jutro
Dziś studia online to konieczność. Jak będzie jutro? Gdy warunki pozwolą, Uczelnie Vistula ponownie zostaną otwarte, a większość studentów będzie mogła studiować, jak wcześniej – w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym. Część nadal będzie jednak studiować online, ponieważ taki właśnie tryb wybrała zapisując się na studia.

Vistula ma w swojej ofercie następujące kierunki, które można studiować przez Internet:

 • Finanse i Rachunkowość – studia online I stopnia;
 • Finanse i Rachunkowość – studia online II stopnia;
 • Zarządzanie – studia online I stopnia;
 • Zarządzanie – studia online II stopnia;
 • Ekonomia – studia online I stopnia.

Od października oferta obejmie także programy anglojęzyczne, a jeśli będzie taka potrzeba, również pozostałe kierunki studiów.
Liczba studentów, którzy wybierają w Vistuli studia online rośnie z każdym rokiem.

Dlaczego warto studiować online?
Studia przez Internet to znak czasów i światowy trend. W warunkach błyskawicznego rozwoju technologii informacyjno-telekomunikacyjnych wiedza nie musi być przecież przekazywana osobiście. To może odbywać się na odległość. Podstawowe walory studiów online to:

 • mobilność;
 • elastyczność;
 • wygoda.

Studenci Vistuli mogą uczyć się, gdzie chcą i kiedy chcą, dopasowując naukę do pracy i życia osobistego. Dyplom mogą zdobyć z dowolnego miejsca na świecie.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.