UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Studia na horyzoncie!

Studia na horyzoncie!

studenci, grupa, vistula, uniwersytet, budynek, na dworze

Grupa Uczelni Vistula weźmie udział w niezwykłym i inspirującym projekcie.

14 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się wydarzenie Studia na Horyzoncie. Będziemy tam promować naszą uczelnię.

Studia na Horyzoncie, to impreza z udziałem licealistów z różnych szkół i studentów różnych kierunków z bardzo wielu uczelni. Wszyscy w jednym miejscu. Celem jest stworzenie młodym ludziom warunków do bezpośredniego kontaktu. Maturzyści dowiadują się od swoich starszych kolegów, a więc z pierwszej ręki, jak wyglądają konkretne studia, jakie są warunki, wymagania, jak przebiega studenckie życie i jakie są perspektywy.

Licealiści czerpią więc praktyczną wiedzę, której nie da się zdobyć w trakcie dni otwartych lub czytając uczelniane informatory. To pozwala im świadomie podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu, o wyborze studiów.

Studia na Horyzoncie współtworzy kilkaset osób – organizatorzy, prelegenci, ambasadorzy. Stowarzyszenie stale się rozwija, a każdy nowy członek wnosi do niej nowe pomysły i potrzeby, które zmieniają organizację .

Inicjatywa Studia na Horyzoncie nie tylko pomaga wybrać studia, ale pokazuje również, że działanie pro bono może być niezwykle angażujące i rozwij

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.