DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Studia na horyzoncie!

Studia na horyzoncie!

studenci, grupa, vistula, uniwersytet, budynek, na dworze

Grupa Uczelni Vistula weźmie udział w niezwykłym i inspirującym projekcie.

14 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się wydarzenie Studia na Horyzoncie. Będziemy tam promować naszą uczelnię.

Studia na Horyzoncie, to impreza z udziałem licealistów z różnych szkół i studentów różnych kierunków z bardzo wielu uczelni. Wszyscy w jednym miejscu. Celem jest stworzenie młodym ludziom warunków do bezpośredniego kontaktu. Maturzyści dowiadują się od swoich starszych kolegów, a więc z pierwszej ręki, jak wyglądają konkretne studia, jakie są warunki, wymagania, jak przebiega studenckie życie i jakie są perspektywy.

Licealiści czerpią więc praktyczną wiedzę, której nie da się zdobyć w trakcie dni otwartych lub czytając uczelniane informatory. To pozwala im świadomie podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu, o wyborze studiów.

Studia na Horyzoncie współtworzy kilkaset osób – organizatorzy, prelegenci, ambasadorzy. Stowarzyszenie stale się rozwija, a każdy nowy członek wnosi do niej nowe pomysły i potrzeby, które zmieniają organizację .

Inicjatywa Studia na Horyzoncie nie tylko pomaga wybrać studia, ale pokazuje również, że działanie pro bono może być niezwykle angażujące i rozwij

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.