UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Stosunki międzynarodowe – studia online. Nowy kierunek studiów przez Internet w Vistuli

Stosunki międzynarodowe – studia online. Nowy kierunek studiów przez Internet w Vistuli

studenci, grupa, na zewnątrz, śmiech

Stosunki międzynarodowe możesz studiować w Akademii Finansów i Biznesu Vistula także w trybie online. W odpowiedzi na potrzeby rynku, uczelnia uruchomiła studia na poziomie licencjackim i magisterskim przez Internet.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula wyszła naprzeciw oczekiwaniom rynku i uruchomiła kolejne studia w trybie online. Stosunki międzynarodowe na poziomie licencjackim i magisterskim możesz studiować przez Internet. Liczba studentów, którzy wybierają w Vistuli studia online rośnie z każdym rokiem.

Stosunki międzynarodowe online – studia unikalne w skali kraju

Stosunki międzynarodowe – studia w trybie online zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które interesują się polityką międzynarodową i gospodarką światową, a przy tym intensywnie pracują, opiekują się dziećmi lub mieszkają poza granicami kraju. Studia są prowadzone w języku polskim.

Program jest unikalny w skali kraju. Obejmuje różne dziedziny nauki, w tym m.in: politologię, prawo, bezpieczeństwo narodowe i ekonomię. Bazuje nie tylko na wiedzy akademickiej, ale również na doświadczeniu praktyków. Wśród wykładowców są byli dyplomaci i ministrowie zaangażowani m.in. w proces akcesji Polski do NATO i Unii Europejskiej.

Studia idealne dla pracowników służb mundurowych i administracji publicznej
Studia pozwalają zdobyć obszerną wiedzę z zakresu polityki międzynarodowej i dyplomacji, współczesnych konfliktów zbrojnych i międzynarodowych stosunków gospodarczych oraz komunikacji międzykulturowej. Umożliwiają rozwinięcie umiejętności gromadzenia i selekcji informacji oraz analizy i interpretacji zjawisk zachodzących w międzynarodowym otoczeniu polityczno- gospodarczym.

W procesie nauczania są silnie zaakcentowane kwestie związane z bezpieczeństwem, kryzysami oraz rosnącą rolą mediów cyfrowych. To sprawia, że kierunek ten jest szczególnie atrakcyjny dla pracowników służb mundurowych i administracji publicznej.

W ramach programu studiów online na kierunku Stosunki międzynarodowe dostępne są wyselekcjonowane specjalności.

Studia licencjackie:

 • Komunikowanie międzynarodowe;
 • Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe;
 • Zarządzanie kryzysem w środowisku międzynarodowym.

Studia magisterskie:

 • Międzynarodowe relacje biznesowe;
 • Bezpieczeństwo międzynarodowe, migracje i terroryzm;
 • Studia transatlantyckie.

Zalety studiów online w Vistuli
Studia online to ogólnoświatowy trend. Prowadzi je coraz więcej uczelni. Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w tym obszarze polskim liderem. Szkoła oferuje:

 • wysoką jakość kształcenia – prestiżowe akredytacje i wyróżnienia;
 • kadrę wybitnych autorytetów i praktyków;
 • ścisłą współpracę z biznesem i organizacjami międzynarodowymi.

Obok stosunków międzynarodowych – studiów online I i II stopnia uczelnia ma w ofercie następujące kierunki, które można studiować przez Internet:

 • Finanse i Rachunkowość – studia online I stopnia;
 • Finanse i Rachunkowość – studia online II stopnia;
 • Zarządzanie – studia online I stopnia;
 • Zarządzanie – studia online II stopnia;
 • Ekonomia – studia online I stopnia.

Studia przez Internet są elastyczne i bardzo wygodne, uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz, we własnym tempie, samodzielnie organizując swój czas. Nie ma tygodniowego planu zajęć. To student decyduje, kiedy wysłucha wykładu, czy przeczyta przesłane materiały. Są one archiwizowane i można do nich wracać kilkakrotnie. Ustalony czas mają jedynie zjazdy w uczelni, które odbywają się na początku i na końcu semestru podczas weekendowych sesji.

Studia online są jak każde inne studia, tyle, że forma przekazywania wiedzy jest różna. Dyplom jest tradycyjny.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.