UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Staż na Expo 2020 w Dubaju czeka!

Staż na Expo 2020 w Dubaju czeka!

Dubai
Początek: wt., 03 gru 2019, 13:00
Koniec: wt., 03 gru 2019, 16:50

Czy można marzyć o większej przygodzie? Trzymiesięczny płatny staż na światowej wystawie Expo 2020 w Dubaju jest w zasięgu twojej ręki. Biuro Projektów Uczelni Vistula wznawia rekrutację na staż.

Zapraszamy studentów następujących kierunków:

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 • Dziennikarstwo;
 • Ekonomia;
 • Filologia angielska;
 • Filologia hiszpańska;
 • Finanse i rachunkowość;
 • Stosunki międzynarodowe;
 • Zarządzanie.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

 • Turystyka i rekreacja.

EXPO – cuda świata

O EXPO mówi się: świat w jednym miejscu. To największe wystawy organizowane cyklicznie, prezentujące dorobek kulturowy, naukowy i techniczny państw, narodów, społeczeństw i społeczności świata.

Historia EXPO ma już 268 lat. Pierwsza wystawa miała miejsce w 1751 r. w Londynie. Gdy w 1889 r. miała odbyć się w Paryżu, specjalnie na tę okazję wybudowano wieżę Eiffla, demonstrując poziom wiedzy inżynierskiej i możliwości techniczne epoki. Organizatorzy kolejnych wystaw prześcigają się w dziedzinie rozwiązań architektonicznych oraz rozmachu uroczystości oficjalnych.

Tak będzie również w Dubaju, który obchodzi swój Złoty Jubileusz – 50-lecie powstania Państwa Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z uwagi na warunki klimatyczne wystawa Expo wyjątkowo odbędzie się zimą – od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r. Weźmie w niej udział około 200 państw, w tym Polska. Szacuje się, że wystawę zobaczy 25 mln zwiedzających!

Ty też możesz mieć swój udział w tym najważniejszym i najbardziej prestiżowym wydarzeniu świata!

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się do Biura Projektów do pok. 329 lub napisz: dubaj@vistula.edu.pl

EXPO będzie odbywało się w Dubaju i będzie trwało 6 miesięcy, od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r., ale studenci będą wyjeżdżać na trzy miesiące w dwóch turach:

 • I grupa: wylot 28.09.2021 r., powrót 02.01.2022 r.,
 • II grupa: wylot 29.12.2021 r., powrót 03.04.2022 r.

Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.

Stażyści za czas efektywnie przepracowany w ramach projektu otrzymują stypendium oraz:

 • 3 miesięczne zakwaterowanie w Dubaju;
 • bilety lotnicze na trasie Warszawa – Dubaj – Warszawa;
 • ubezpieczenia KL, NNW;
 • a także pokrycie kosztów badań lekarskich w ramach medycyny pracy;
 • ogromne doświadczenie życiowe i przygodę życia!

Wspomnienia z Expo 2017 w Astanie

To kolejny program stażowy Vistuli podczas światowej wystawy. W 2017 r. na Expo do Astany w Kazachstanie wyjechali studenci ostatnich semestrów studiów stacjonarnych na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Ekonomia. Wiedzę i umiejętności nabyte w trakcie studiów, wykorzystali w praktyce w polskim pawilonie.

Daria Janowicz (skończyła kierunek Finanse i Rachunkowość w 2017 r.) – „EXPO 2017 to przygoda życia, świetni ludzie, świetne miejsce, można się dużo nauczyć, wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Chętnie bym pojechała na EXPO 2020, jeżeli byłaby taka możliwość”.

Alona Pashchenko (skończyła kierunek Finanse i Rachunkowość w 2018 r.) – „Jakie znaczenie dla mnie ma EXPO? Powiem bez namysłu – ogromne! Praca w Polskim Pawilonie na EXPO 2017 nauczyła mnie wielu rzeczy, pozwoliła poszerzyć wiedzę, poznać mnóstwo ludzi, rozwijać swoje umiejętności, a także pracować w najlepszym zespole. Warto podkreślić zasługi naszego kierownictwa – to najlepsi specjaliści, ale przede wszystkim świetni ludzie! Jestem wdzięczna każdemu, z kim miałam możliwość współpracować! Ten projekt rozszerzył moje horyzonty. Udało mi się też poznać kulturę Kazachstanu. Jestem pewna, że te trzy miesiące pozostaną na zawsze w mojej pamięci”.

Julia Kravchuk (skończyła kierunek Stosunki Międzynarodowe w 2018 r.) – „Spodobała mi się organizacja projektu. Dzięki EXPO miałam możliwość pracować w międzynarodowym środowisku. Miałam sporo dodatkowych zadań, które rozwinęły mnie zawodowo”.

Pavlo Kucher (skończył kierunek Finanse i Rachunkowość w 2017 r.) – „To było najlepsze lato w moim życiu! Żałuję tylko, że nie skorzystałem ze wszystkich możliwości, które miałem w ciągu tych trzech miesięcy. Nie będę zastanawiał się ani sekundy, jeżeli będę miał możliwość pojechać na EXPO jeszcze raz, nawet jeślibym stracił na tym finansowo”.

Anna Lukasiewicz (skończyła kierunek Ekonomia w 2017 r.) – „Staż na EXPO 2017 w Astanie był jedną z najlepszych rzeczy, jaka spotkała mnie na starcie w dorosłe życie. Praca z niesamowitymi ludźmi, zarówno w ramach naszej grupy, jak i z innych państw, cudowna atmosfera, dużo nowej wiedzy i możliwość poszerzenia horyzontów – jednym słowem to była przygoda życia, która zostanie w moim sercu na zawsze. Sama chętnie bym się wybrała na EXPO w Dubaju”.

Hanna Nesimko (skończyła kierunek Finanse i Rachunkowość w 2017 r.) – „Udział w EXPO był dla mnie przede wszystkim ogromnym doświadczeniem. Poznałam nowych ludzi, nowe technologie i nową kulturę z jej tradycjami. Odkryłam też swoje własne możliwości. W ciągu tego krótkiego czasu odbyło się mnóstwo ciekawych wydarzeń m.in. Narodowy Dzień Polski z udziałem prezydenta RP Andrzeja Dudy. Bardzo bym chciała jeszcze raz przeżyć takie chwile z naszą wspaniałą ekipą”.

Alina Makipova (skończyła kierunek Ekonomika w 2018 r.) – „Jestem wdzięczna Vistuli nie tylko za zdobytą wiedzę, ale także za możliwość uczestniczenia w różnych szkoleniach biznesowych i wystawach międzynarodowych. To był dla mnie zaszczyt reprezentować Polskę na międzynarodowej wystawie EXPO 2017 w Kazachstanie. Rozwinęłam umiejętności pracy w zespole i komunikacji. To było wspaniałe doświadczenie. Praca w polskim pawilonie, rozmowy o nowych technologiach i spotkania z ludźmi z całego świata sprawiły, że lato 2017 roku będzie niezapomniane. Od 2014 roku, kiedy okazało się, że wystawa odbędzie się w mojej ojczyźnie, postawiłam sobie za cel wzięcie w niej udziału. Dzięki Vistuli udało się. Podczas EXPO 2017 przedstawiłam prezentację nt. piękna i bogactwa przyrody polskich lasów, a także ich roli w absorpcji dwutlenku węgla. Każdy kraj chwalił się swoimi odkryciami w dziedzinie zielonej energii. Ta praca przynosiła mi radość i przyjemność. W Kazachstanie nie tylko pracowaliśmy. Braliśmy też udział w programie rozrywkowym. Były koncerty, wycieczki, parady i konkursy. Zawarłam wiele przyjaźni. Na pewno odwiedzę kolejną wystawę w Dubaju. Nie można przegapić okazji do uczestnictwa w takich wydarzeniach ”.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.