UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Akademia Menadżera Innowacji 2019 – Inauguracja

Akademia Menadżera Innowacji 2019 – Inauguracja

inauguracja, mężczyźni, rozmowa, mikrofony, scena

Akademia Menadżera Innowacji wystartowała z wysokiego pułapu. Massimo Tammaro wygłosił wykład na temat przywództwa, efektywnego zarządzania zespołami, zarządzania zmianą, nowatorskiego myślenia i innowacji. Ten były pilot myśliwców i konsultant Ferrari jest cenionym doradcą i mentorem.

Akademia Menadżera Innowacji (AMI) to autorski program szkoleniowo-doradczy opracowany przez PARP. Skierowany jest do właścicieli firm, kadry zarządzającej oraz menedżerów średniego szczebla. Ma na celu przygotowanie grupy co najmniej 1100 innowacyjnych menedżerów do tworzenia środowiska pracy stymulującego innowacje oraz do generowania innowacji w zakresie produktów lub usług.

Konsorcjum Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawna Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji) jest odpowiedzialne za logistykę Akademii.

– 3 marca rozpoczęliśmy cykl zjazdów oraz szkoleń dla pracowników kluczowych, polskich firm. Do października mają oni zmienić swoje podejście dotyczące innowacji oraz zyskać przewagę konkurencyjną – powiedział dr Krzysztof Celuch z Grupy Uczelni Vistula.

AMI to jedyny taki program w Polsce. Jego unikalny charakter polega na wykorzystaniu efektu synergii pomiędzy wsparciem warsztatowym, doradczym, mentorskim i eksperckim.

– W trakcie prac nad koncepcją AMI chcieliśmy wypełnić lukę w systemie wspierania innowacyjności i realizować jedno z głównych założeń Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju w obszarze „Kapitał ludzki i społeczny”, czyli rozwój potencjału kadr w polskich przedsiębiorstwach – podkreśliła prezes PARP Małgorzata Oleszczuk.

Menadżerowie, którzy chcieliby dołączyć do bieżącej edycji Akademii mogą zgłaszać się jeszcze do 22 marca.

Projekt jest współfinansowany ze środków unijnych. Dofinansowanie wynosi 80% w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw oraz 50% w przypadku przedsiębiorstw dużych.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.