UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Srebrny medal Vistuli na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS

Srebrny medal Vistuli na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS

dyplom, srebrny medal, IWIS

Akademia Finansów i Biznesu Vistula została uhonorowana srebrnym medalem na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS. To również sukces naszej wykładowczyni, profesor Marleny Plebańskiej oraz jej doktorantki Barbary Halskiej, które angażując uczniów technikum w Jastrzębiu-Zdroju, stworzyły innowacyjną, interaktywną aplikację webową poznajmymiasto.pl.

Aplikacja ma na celu zaprezentowanie zabytków, obiektów sportowych i rekreacyjnych w Jastrzębiu-Zdroju w formie przystępnej trasy po mieście. Pozwala też dowiedzieć się o wszystkich wydarzeniach i warsztatach organizowanych w mieście. Aplikacja została zaprojektowana w taki sposób, iż może zostać zaadoptowana do potrzeb dowolnego miasta.

IWIS to największe w Polsce międzynarodowe wydarzenie promujące wynalazczość i innowacje. Co roku gości wynalazców z ponad 25 państw m.in. z Arabii Saudyjskiej, Chorwacji, Egiptu, Iranu, Kanady, Malezji, Korei, Turcji, Rumunii, Tajwanu i oczywiście z Polski. Wynalazcy prezentują innowacje stanowiące przegląd osiągnięć technicznych, częściowo już wykorzystywanych w praktyce, a częściowo wciąż oczekujących na wdrożenie.

Podstawowe cele wystawy to:

  • zaprezentowanie dorobku naukowego polskich naukowców i wynalazców na tle światowych rozwiązań;
  • umożliwienie wynalazcom nawiązania kontaktów z potencjalnymi inwestorami;
  • zapoznanie opinii publicznej z dokonaniami Polski w dziedzinie wynalazczości, a poprzez ich popularyzację w mediach kształtowanie pozytywnego wizerunku polskiej nauki;
  • kreowanie innowacyjnych postaw wśród dzieci i młodzieży.

Z powodu pandemii tegoroczna edycja odbyła się wyłącznie w formule online.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.