DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Spotkanie z producentami telewizyjnymi: Mileną Drzewiecką i Maciejem Czajkowskim

Spotkanie z producentami telewizyjnymi: Mileną Drzewiecką i Maciejem Czajkowskim

Początek: śr., 13 gru 2017, 17:30

Jaka jest rola producenta telewizyjnego? Kto podejmuje ostateczną decyzję: dziennikarz czy producent? Jak wygląda produkcja programów informacyjnych i publicystycznych w Polsce i w Europie Zachodniej? Na te pytania i wiele inne odpowiedzą nasi goście: Milena Drzewiecka, producentka wielu zagranicznych telewizji w Polsce (m.in. ZDF, Sveriges Radio, NRK) i Maciej Czajkowski, były producent BBC i TVP, obecnie związany z wyborcza.pl.

Zapraszamy 13 grudnia o 17:30 do sali 213.

Spotkanie jest organizaowane  przez studentów III roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w ramach konwersatorium „Warsztat Korespondenta Zagranicznego”, na którym uczą się zasad, etyki i specyfiki pracy reportera pracującego zagranicą. Zajęcia prowadzi były korespondent TVP w Londynie i Berlinie Marcin Antosiewicz. Studenci w cyklu spotkań z korespondentami zagranicznymi i producentami organizującymi ich pracę dostają możliwość wysłuchania doświadczeń i zadania im pytań dotyczących ich pracy.
Z tego cyklu odbyły się już spotkania:
• z Barbarą Włodarczyk, była korespondentką TVP w Rosji, reportażystką, autorką cyklu „Szerokie tory”, autorką książki „Nie ma jednej Rosji”,
• i z Eldoradasem Butrimasem, korespondentem litewskich mediów w Warszawie.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.