DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Spotkanie z korespondentką i reportażystką Barbarą Włodarczyk

Spotkanie z korespondentką i reportażystką Barbarą Włodarczyk

Początek: śr., 22 lis 2017, 17:30

Czego nauczyła się podczas pracy w Rosji i która z relacji była dla niej najtrudniejsza? Zapraszamy na spotkanie z Barbarą Włodarczyk, byłą korespondentką TVP w Rosji, reportażystką, twórczynią cyklu „Szerokie tory” oraz autorką książki „Nie ma jednej Rosji”. Barbara Włodarczyk podzieli się swoimi doświadczeniami, opowie o warsztacie korespondenta zagranicznego i polskiej widowni.
Zapraszamy 22.11.2017 r. o godz.17:30 do sali 213.

Spotkanie organizują studenci III roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w ramach konwersatorium „Warsztat Korespondenta Zagranicznego”, podczas którego uczą się zasad, etyki i specyfiki pracy reportera pracującego zagranicą. Zajęcia prowadzi były korespondent TVP w Londynie i Berlinie Marcin Antosiewicz.

Wykład Barbary Włodarczyk jest pierwszym z cyklu spotkań ze znanymi dziennikarzami z polski i zagranicy. W cyklu odbędą się jeszcze:

  • 6.12.2017 r. – spotkanie z Gabriele Lesser, korespondentką niemieckich, austriackich, szwajcarskich gazet oraz Eldoradasem Butrimasem, korespondentem litewskich mediów w Polsce.
  • 13.12.2017 r. – spotkanie z dr Mileną Drzewiecka, dziennikarką, psycholog, producentką telewizyjną współpracująca z zagranicznymi stacjami w Polsce oraz
    Maciejem Czajkowskim, były producentem BBC i TVP, obecnie produkującym programy dla wyborcza.pl

Wszystkie spotkania są bezpłatne i otwarte dla gości spoza Grupy Uczelni Vistula.
Do zobaczenia!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.