UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Silent Disco Vistula World Opener. Zapraszamy!!!

Silent Disco Vistula World Opener. Zapraszamy!!!

muzyka, dj, konsola, światła, festiwal, koncert

Silent Disco Vistula World Opener. Zapraszamy!!!

To będzie unikalne doświadczenie z gwarancją wyjątkowych doznań. Łączymy wielką zabawę i Dzień Otwarty. Odkryjemy przed Wami nowe, fantastyczne światy:

  • World of Music– Silent Disco

W świat muzyki przeniosą Was znakomici DJ’je:

  • DVJ Rocco – imprezowe zwierzę, lokalny patriota, pasjonat Mash Up’ów, posiada jedną z ciekawszych selekcji muzycznych w Polsce,

  • DJ YouRi – człowiek orkiestra z Ukrainy, obiecuje, że rozkręci imprezę na maksa, przez całe lato słychać go nad warszawską Wisłą, stały bywalec topowych miejsc w stolicy jak Hocki Klocki czy Cud nad Wisłą;

  • Dj Sin – weteran imprez z muzyką taneczną, wie jak skusić nawet najgrzeczniejsze dusze do imprezowego szaleństwa. w swoich setach prezentuje przede wszystkim różne odmiany muzyki house, ale także nu-disco, hip-hop czy r’n’b.

Poczujecie rytmy największych imprez świata : elektro, hip-hop i latino. Będziemy bawić się razem, ale każdy z Was będzie mógł wybrać muzykę, którą najbardziej lubi. Zagwarantuje to 400 bezprzewodowych słuchawek, które dostaną uczestnicy imprezy. Nikt już nie będzie miał wymówki, że chętnie by potańczył, ale nie do tej muzyki.

Cały kampus Uczelni Vistula zamieni się w taneczny parkiet.

  • World of Taste

W świat kulinarnych niespodzianek przeniosą Was nasze food trucki. Będziecie mogli kupić dania z różnych zakątków globu. Poczujcie nieznane smaki i zapachy. Będziecie mogli skosztować najlepsze zapiekanki w mieście – „Zapiekanki u Pandy”. Food truck „Zapchaj Mordor” przygotuje pyszne dania meksykańskie oraz amerykańskie burgery i hot dogi. Mimus – zaproponuje kuchnie włoską i azjatycką.

  • World of Success

Między zabawą a odkrywaniem nowych smaków będziecie mogli sprawdzić swoje zdolności i predyspozycje. Biuro Karier Vistuli przygotowało unikatowy test kompetencji zawodowych. Poznacie naszą ofertę studiów dziennych, zaocznych, podyplomowych, online, w języku polskim i angielskim oraz sprawdzicie warunki rekrutacji.

Osoby z opaską uczestnika imprezy, które podejmą studia na Vistuli, otrzymają jednorazowo 100 zł zniżki na czesne.

Wstęp jest bezpłatny.

Zapraszamy 4 lipca 2018, godz. 16.00 – 20.00

Kampus Grupy Uczelni Vistula

  1. Stokłosy 3 (przy stacji Metra Stokłosy)
Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.