Strona główna / News / Magda Klimczyk na IMEX America – największych targach eventowych w USA!

Magda Klimczyk na IMEX America – największych targach eventowych w USA!

prezentacja, plakat, ekrany, wystąpienie, prezentacja

IMEX America to wielkie show w Las Vegas i bogaty program wydarzeń – targi, sesje edukacyjne i gale, a przy tej okazji również Future Leaders Forum, konferencja dla młodych profesjonalistów, którzy zaczynają przygodę w branży spotkań. To jeden wielki networking – świeże idee, błyskotliwi mówcy i ciągłe inspiracje.

Tegoroczna edycja imprezy była największą w historii. Wzięło w niej udział ponad 13 tys. osób ze 150 krajów, w tym z Polski, która jest bardzo silna w branży spotkań i rozpoznawana na świecie.

Wśród gości była Magda Klimczyk, nasza studentka Turystyki i Rekreacji w SGTiR.

Swoją przyszłość zawodową wiązała wcześniej z organizacją spotkań. Po podróży do Las Vegas już wie, że bliżej jej do kreacji. – Chcę zająć się event designem – mówi Magda. – To pasjonujące, że tworzysz historię, która musi mieć logiczną całość. Chcę aby, ta opowieść była dla ludzi szczególnym doświadczeniem, aby zmieniała ich osobowość i zachowanie – dodaje.

Targi IMEX America pokazały, że znaczącym trendem w branży jest personalizacja doświadczeń i projektowanie wrażeń. Dziś nie wystarczy prestiżowa lokalizacja i wystawny obiad. Odbiorcom trzeba dostarczyć unikalnych doznań, przeznaczonych tylko dla nich. Trzeba działać na wszystkie zmysły i pobudzać. Chodzi o to, by zadziwić.

Żeby dotrzeć do Las Vegas, Magda musiała się wyróżnić. Na studiach została koordynatorem projektu CSR, dołączyła do studenckiego koła 2B i zaprojektowała konferencję nt. food waste. Potem była nominacja w konkursie organizowanym przez MP Power Awards „Młody Kreatywny Branży Eventowej”, zwycięstwo w konkursie Future Leader i wyjazd na wielkie targi branżowe do Frankfurtu. Wcześniej był jeszcze staż i wolontariat. W aplikacji o stypendium pozwalające wziąć udział w targach w Las Vegas Magda wszystko to opisała. Bogate resume otworzyło jej drzwi do wspaniałej przygody.

-Trzeba mieć otwartą głowę, czytać, szkolić się, rozwijać, obserwować mentorów polskich i międzynarodowych, to klucz do sukcesu – mówi Magda i dodaje – trzeba tylko chcieć.

Kiedy ludzie się spotykają, mogą zmieniać świat.

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43