DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Siatkarki Vistuli w finałach AMP!

Siatkarki Vistuli w finałach AMP!

siatkarki, sportowcy, kobiety, grupa, hala

Ekipa siatkarek AZS Vistula zajęła trzecie miejsce w turnieju półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polskii wywalczyła awans do rzeszowskich finałów!

Rozgrywany w Warszawie turniej półfinałowy odbywał się na obiektach SGGW. W fazie grupowej podopieczne trener Jolanty Studziennej pokonały UKSW Warszawa (2:0), Politechnikę Białostocką (2:0) i Uniwersytet Medyczny w Łodzi (2:0). W ćwierćfinale bez większych trudności wygrały z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie (2:0).

W meczu półfinałowym „Vistulanki” były o krok od pokonania silnej ekipy UPH Siedlce, jednak nie zdołały sprawić niespodzianki i przegrały w końcówce 1:2. Dobrą dyspozycję potwierdziły pewnie pokonując Politechnikę Łódzką 2:0.

Za nami kolejny dobry turniej – powiedziała trener Jolanta Studzienna – Cieszę się, że wywalczyłyśmy awans do finałów, gdzie jedziemy walczyć o jak najlepszy wynik.

Gratulujemy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.