UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Siatkarki Uczelni Vistula rewelacją finału Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce

Siatkarki Uczelni Vistula rewelacją finału Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce

Po doskonałym występie i zajęciu pierwszego miejsca w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski w Olsztynie siatkarki Uczelni Vistula kontynuowały dobrą passę w finale.
W meczach rozgrywanych w Poznaniu uczestniczyło szesnaście najlepszych zespołów polskich uczelni. Rewelacją turnieju okazały się nasze siatkarki.
W klasyfikacji generalnej drużyna Uczelni Vistula wywalczyła wicemistrzostwo Polski. W klasyfikacji szkół wyższych niepublicznych nasz zespół został mistrzem.
Za najlepszą przyjmującą turnieju uznano Monikę Kawę, a najlepszą rozgrywającą została Natalia Bielińska – obie są zawodniczkami naszego klubu.

Skład zespołu Vistuli:
1. Bielińska Natalia
2. Dąbrowska Natalia
3. Gliwa Julia
4. Kawa Monika
5. Kowal Agnieszka
6. Kowalczyk Kinga
7. Kołodziejczyk Dominika
8. Maziopa Anna
9. Oleszczuk Monika – kapitan
10. Rajkowska Ewa
11. Rozwadowska Martyna
12. Sikora Michalina
Trener: Jolanta Studzienna
Kierownik zespołu: Maciej Szewczyk

GRATULUJEMY!!!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.