UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Siatkarki Uczelni Vistula rewelacją finału Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce

Po doskonałym występie i zajęciu pierwszego miejsca w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski w Olsztynie siatkarki Uczelni Vistula kontynuowały dobrą passę w finale.
W meczach rozgrywanych w Poznaniu uczestniczyło szesnaście najlepszych zespołów polskich uczelni. Rewelacją turnieju okazały się nasze siatkarki.
W klasyfikacji generalnej drużyna Uczelni Vistula wywalczyła wicemistrzostwo Polski. W klasyfikacji szkół wyższych niepublicznych nasz zespół został mistrzem.
Za najlepszą przyjmującą turnieju uznano Monikę Kawę, a najlepszą rozgrywającą została Natalia Bielińska – obie są zawodniczkami naszego klubu.

Skład zespołu Vistuli:
1. Bielińska Natalia