UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Siatkarki AZS Vistula ze złotym medalem!

Siatkarki AZS Vistula ze złotym medalem!

siatkarki, grupa, sportowcy, ścianka wspinaczkowa, grupa

Za nami kolejna edycja Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet. Siatkarki AZS Vistula zanotowały najlepszy wynik w historii klubu!

„Vistulanki” pod wodzą trener Jolanty Studziennej po raz pierwszy w historii wywalczyły tytuł Mistrzyń Polski uczelni niepublicznych oraz szóstą lokatę w klasyfikacji ogólnej. W drodze po medal pokonały m.in. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, UPH w Siedlcach (udany rewanż za przegraną w półfinałach!) i Uniwersytet Gdański.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku! – cieszy się prezes AZS Vistula Maciej Szewczyk – To był dla nas bardzo trudny sezon, ale kiedy pamiętamy o tym, ile kosztował nas ten sukces, smakuje on jeszcze lepiej.

Gratuluję naszym siatkarkom tego wspaniałego wyniku – powiedział dyrektor Studium Wychowania Fizycznego Jerzy Szyszko – Tradycje siatkarskie na naszej uczelni są coraz silniejsze, regularnie meldujemy się w strefie medalowej uczelni niepublicznych i jesteśmy przekonani, że nasza sekcja zmierza w dobrym kierunku.

Skład „złotych” siatkarek AZS Vistula:

Rozgrywające:Aleksandra Grzeszczak, Agata Antosiak

Skrzydłowe:Sandra Zaczkowska (kapitan), Monika Kawa, Magdalena Orlicka, Marcelina Karpińska, Agnieszka Kowal

Środkowe: Agnieszka Banasiak, Michalina Sikora, Monika Oleszczuk

Libero: Anna Maziopa

Trener: Jolanta Studzienna

Gratulacje!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.