UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Siatkarki AZS Vistula idą jak burza

Siatkarki AZS Vistula idą jak burza

siatkarki, sportowcy, drużyna, grupa, mecz, hala sportowa

Siatkarki AZS Vistula rozpoczęły rundę rewanżową Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza z wysokiego „C”!

Dokładnie tak musiała sobie wyobrażać rozpoczęcie rundy rewanżowej trener Jolanta Studzienna. „Vistulanki” rozgromiły na wyjeździe ekipę Uniwersytetu Warszawskiego 3:0, a cały mecz trwał niespełna godzinę! Gra naszego zespołu z pewnością podobała się zgromadzonym kibicom.

Siatkarki znajdują w uczelni Vistula doskonałe warunki zarówno do studiowania, jak i treningów, za co odpłacają efektownymi zwycięstwami – cieszy się dyrektor studium WF mgr Jerzy Szyszko.

Od początku sezonu AZS Vistula plasuje się w ścisłej czołówce ligowej tabeli – obecnie nasz klub jest na doskonałym drugim miejscu zaraz za AZS AWF. Za niespełna miesiąc podopieczne trener Studziennej wystartują w turnieju półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski, do którego podejdą w roli broniących tytułu Wicemistrzyń uczelni niepublicznych.

Gratulujemy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.