UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / SGTiR gospodarzem najważniejszego wydarzenia roku w branży spotkań

SGTiR gospodarzem najważniejszego wydarzenia roku w branży spotkań

wydarzenie, publiczność, prezentacja, wykład

1500 przedstawicieli biznesu, samorządowców, polityków, studentów i dziennikarzy weźmie udział w organizowanym w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji z Grupy Uczelni Vistula Meetings Week Poland 2018. To już szósta edycja tej największej i najważniejszej imprezy branży spotkań w Polsce. SGTiR jest nie tylko jej gospodarzem, ale też jednym ze współorganizatorów.

Uczestnicy Meetings Week Poland 2018 przez 5 dni będą korzystali z kampusu Grupy Uczelni Vistula, który ma nie tylko zaplecze edukacyjne i naukowe, ale też nowoczesne centrum konferencyjne. Dysponuje 7 aulami z ponad 2200 miejscami oraz 46 salami seminaryjnymi – w tym salą VIP. Dodatkowo kampus ma zaplecze cateringowe i halę sportowo-widowiskową.

Mimo, że cele statutowe uczelni są inne niż komercjalizacja powierzchni konferencyjnych, dostrzegamy korzyści płynące z organizacji profesjonalnych eventów. Zyskujemy długotrwałych partnerów biznesowych oraz promocję i dajemy studentom nowe możliwości rozwoju. Dzięki licznym, niedużym salom, jesteśmy w stanie organizować nawet kilkanaście sesji tematycznych. To przewaga uczelni np. nad hotelami – mówi dr hab. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji.

W ubiegłym roku akademickim Grupa Uczelni Vistula współorganizowała dwa duże międzynarodowe wydarzenia: Forum CETA i Dialog Obywatelski przygotowane wspólnie z Komisją Europejską oraz European Association for Sport Management. W lipcu tego roku organizuje Global Events Congress. Gospodarzem Meetings Week Poland już po raz drugi.

– Wykorzystujemy to wydarzenie do spotkań z firmami, które współpracują z nami przy budowaniu programów studiów czy inicjatywach biznesowych. To także okazja do przedstawienia firmom naszych najnowszych projektów stażowych i pokazania, w jaki sposób możemy wybrać dla nich idealnie sprofilowanych, przyszłych pracowników – mówi dr Krzysztof Celuch, pełnomocnik rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula ds. współpracy z biznesem.

W wydarzenie zaangażowani są też studenci Grupy Uczelni Vistula, szczególnie Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B”, którzy samodzielnie przygotowują jedną z konferencji – XIII IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum. Do udziału w niej zaprosili polskie i zagraniczne autorytety branży spotkań, a do współpracy zaangażowali MPI POLAND CHAPTER oraz Klub Agencji Eventowych.

– Podczas FLF mamy szansę spotkać prezesów firm: agencji eventowych, sieci hoteli, organizatorów targów i wszystkich możliwych podwykonawców branży spotkań, którzy na co dzień są dla młodych ludzi niedostępni. Uczestniczymy w bezpośrednich rozmowach z nimi w sesji Round Tables Discussion i możemy zaprezentować się przed nimi na scenie podczas konkursu IMEX University Challenge – mówi Adrianna Roguska, przewodnicząca SKN „2B”.

Studenci będą ponadto wolontariuszami podczas wszystkich pięciu dni Meetings Week. Organizują też w jego trakcie akcję CSR, która będzie polegać na rejestracji dawców szpiku dla DKMS.

Tegoroczny Meetings Week odbywa się pod hasłem „Siła Networkingu” w dniach 19-23 marca w kampusie Grupy Uczelni Vistula przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie.
Szczegóły: meetingsweek.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.