UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Seminarium „Rynek zabezpieczeń finansowych i produktów ubezpieczeniowych w kontekście działalności biur podróży”

Seminarium „Rynek zabezpieczeń finansowych i produktów ubezpieczeniowych w kontekście działalności biur podróży”

Początek: śr., 28 lut 2018, 11:00

Przełom zimy i wiosny to czas planowania przez Polaków letniego wypoczynku. Popularnością cieszą się zarówno gotowe propozycje biur podróży, jak i samodzielne zbudowanie oferty przy wykorzystaniu różnych portali rezerwacyjnych i stron linii lotniczych. W tym sezonie turyści mogą czuć się jeszcze bezpieczniej, bo ich ochrona zostaje wzmocniona poprzez zmiany prawne. Od 1 lipca wchodzi w życie nowa ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Zapraszamy na seminarium naukowe i prezentację monografii „Rynek zabezpieczeń finansowych i produktów ubezpieczeniowych w kontekście działalności biur podróży” 28 lutego o godz. 11:00 w sali senatu. Autorzy publikacji to eksperci ds. ubezpieczeń i rynku usług turystycznych: dr Małgorzata Maliszewska z Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz dr Krzysztof Łopaciński i dr Piotr Kociszewski ze Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji. Opracowanie powstało dzięki dotacji podmiotowej na utrzymanie potencjału badawczego dla SGTiR.

Podczas seminarium autorzy przedstawią zmiany związane z wprowadzeniem nowego porządku prawnego, jak również omówią specyfikę ubezpieczeń na rynku biur podróży. W II części spotkania głos zabiorą przedstawiciele instytucji i firm związanych z ubezpieczeniami turystycznymi (m.in. Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, Polskiej Izby Ubezpieczeń, Signal Iduny).

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.