UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Seminaria Instytutu Finansów Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Seminaria Instytutu Finansów Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Początek: pon., 11 mar 2019, 00:00

Podczas seminarium nt. „Organizacja systemu rachunkowości oraz rewizji finansowej jednostek non profit w świetle przypadków nadużyć w XXI w.” wystąpi mgr Tomasz Kociołek.

Prelegent przedstawi krótką charakterystykę sektora organizacji non profit, jego genezę i obecne znaczenie społeczno-gospodarcze.
Zaprezentuje specyficzne ramy regulacyjne dotyczące rachunkowości jednostek sektora non profit, ze szczególnym uwzględnieniem stwierdzonych przypadków oszustw i nieprawidłowości w sprawozdawczości finansowej, w tym własnych badań empirycznych dotyczących jakości sprawozdań organizacji trzeciego sektora.
Analizie poddane zostaną także procedury rewizji finansowej organizacji pozarządowych, w tym rola audytorów w wykrywaniu i raportowaniu przypadków o charakterze oszustwa.

Prelegentem seminarium nt. „Rola sektora InsurTech w kształtowaniu rynku ubezpieczeń w gospodarce opartej na współpracy” będzie zaś mgr Adrian Chmilowski.

Przedstawi on kierunki zmian w tradycyjnych ubezpieczeniach wynikające z cyfryzacji gospodarki oraz kształtowania się ekonomii współpracy. Scharakteryzuje sektor InsurTech i jego powiązanie z ekonomią współpracy. Zaprezentuje też krótki rys wybranych innowacji firm sektora InsurTech wpływających na personalizację ubezpieczeń w ekonomii współpracy.

Serdecznie zapraszamy 11 marca 2019 r., godz. 10:00, aula 6

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.