UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Ruszyła rekrutacja na Coaching Stylu Życia – studia magisterskie w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Dołącz do nas!

Ruszyła rekrutacja na Coaching Stylu Życia – studia magisterskie w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Dołącz do nas!

słońce, grupa ludzi, szczęście

Coaching Stylu Życia to studia unikatowe w skali kraju. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest jedyną uczelnią w Polsce, która kształci specjalistów w tym obszarze na poziomie magisterskim. Dzięki takiemu wykształceniu otrzymasz solidne podstawy do rozwijania kariery jako doradca w obszarze szeroko rozumianego stylu życia i odniesiesz sukces.

Coaching Stylu Życia – dla kogo?

Coaching Stylu Życia to 2-letnie studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne w języku polskim. Kierowane są do absolwentów studiów I stopnia z zakresu psychologii, dietetyki, rekreacji i wychowania fizycznego. Głównym celem kierunku jest edukacja w trzech obszarach:

  • prawidłowa dieta;
  • aktywność fizyczna;
  • równowaga emocjonalna.

Studia gruntowanie cię przygotują do pracy w obszarze Coachingu Stylu Życia. Dzięki temu będziesz lepszym trenerem personalnym, lepszym rehabilitantem czy dietetykiem. Natychmiast odniesiesz korzyści.

Zapotrzebowanie rynku na specjalistów w tym zakresie stale rośnie. Z usług coachów korzysta coraz więcej ludzi a także instytucje dbające o kondycję swoich pracowników. Jeśli więc marzysz o satysfakcjonującej pracy i dobrych pieniądzach to są studia właśnie dla ciebie.

Coaching Stylu Życia z akredytacją ACSTH ICF

Studia Coaching Stylu Życia mają charakter praktyczny. Są realizowane we współpracy z partnerami naszej uczelni – firmami działającymi w sektorze coachingu osobistego i doradztwa personalnego.

Częścią programu studiów jest akredytowana ścieżka Approved Coaching Specific Training Hours w International Coach Federation (ACSTH ICF). To oznacza, że dostaniesz nie tylko dyplom ukończenia studiów magisterskich uczelni wyższej, ale również certyfikat ACSTH ICF uprawniający do wykonywania zawodu coacha. Otrzymasz także pełne przygotowanie do przystąpienia do międzynarodowego egzaminu akredytacyjnego na profesjonalnego coacha ICF na poziomie ACC (Associate Certified Coach International Coach Federation). Trzon programu studiów został opracowany według międzynarodowych standardów ICF i jest zgodny z etyką profesjonalnego coachingu.

Jeśli więc dostrzegasz wagę zdrowego, zrównoważonego stylu życia, dbasz o własny rozwój i lubisz pracować z ludźmi – studia Coaching Stylu Życia w SGTiH Vistula są idealnym wyborem.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.