DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Rusza nowatorski Program Rozwoju Kompetencji

Rusza nowatorski Program Rozwoju Kompetencji

plakat, Unia Europejska, pracownicy, kompetencje

Zyskaj przewagę tuż przed wejściem na rynek pracy – weź udział w Programie Rozwoju Kompetencji. Nasi eksperci doradztwa zawodowego pomogą Ci wybrać idealną ścieżkę kariery i przygotują do znalezienia wymarzonej pracy. W pierwszym etapie programu, który właśnie ruszył, mogą wziąć udział studenci dzienni 3. roku studiów licencjackich i 2. roku studiów magisterskich Akademii Finansów i Biznesu Vistula. ZGŁOŚ SIĘ

Program Rozwoju Kompetencji został opracowany przez wybitnych ekspertów świata HR i najlepszych polskich profesjonalistów od zarządzania kompetencjami. Składa się z trzech etapów. W pierwszym badane są kompetencje studenta, w drugim są dokładnie analizowane wspólnie z doradcą, w trzecim opracowywany jest plan rozwoju kariery zawodowej studenta. Całość trwa od 2 do 5 godzin, w zależności od potrzeb studenta i w dogodnym dla niego czasie. Dodatkowo w trakcie programu nasi eksperci uczą też przedsiębiorczości, budowania idealnego CV i przygotowują do rozmowy kwalifikacyjnej.

Projekt realizowany przez Biuro Karier Grupy Uczelni Vistula jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Działanie 3.1, Kompetencje w szkolnictwie wyższym). Badania oraz doradztwa będą prowadzone w dwóch językach – polskim i angielskim. W kolejnych programach wsparciem zostaną objeci także studenci Szkoły Główne Turystyki i Rekreacji i studenci z młodszych roczników.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.