DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Rozwijaj się w klubie… studenckim

Rozwijaj się w klubie… studenckim

Początek: wt., 17 paź 2017, 10:00
Koniec: sob., 21 paź 2017, 15:00

Programowanie, dyplomacja, muzyka, turystyka biznesowa, poznawanie kultur, siatkówka – to tylko kilka z kilkudziesięciu pasji jakie można realizować po zajęciach w Grupie Uczelni Vistula. Rozwijaj je z nimi! Dołącz do już istniejących kół naukowych, klubów studenckich i sekcji sportowych. Chcesz więcej? Zgłoś swój pomysł i załóż własne koło! Napisz na adres clubscenter@vistula.edu.pl. Już wiemy, że oprócz dziś istniejących kół w tym roku mogą powstać klub taneczny, aktorski czy eventowy.
Zapraszamy na Clubs’ Presentation Days 17 (wtorek) i 21 (sobota) października w godz. 10:00-15:00 na parterze naszego kampusu. Będziecie mieli okazję poznać wszystkie istniejące kluby, koła i sekcje, i porozmawiać z ich przedstawicielami. Dowiecie się, jak do nich dołączyć, co Wam oferują i jakie korzyści płyną z przynależności do nich.
Czekamy na Was!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.