UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / W różnorodności siła! Studenci Vistuli pochodzą już ze 100 krajów

W różnorodności siła! Studenci Vistuli pochodzą już ze 100 krajów

flagi, obcokrajowcy, studenci

Różnorodność kulturowa to bogactwo świata i naszej uczelni. W tym roku pobiliśmy rekord. Mamy studentów już ze 100 krajów.

Informacje o atrakcyjnej ofercie Uczelni Vistula docierają do coraz większej liczby młodych ludzi. Przyjeżdżają do nas niemal ze wszystkich kontynentów. Znajdują w naszej szkole innowacyjny model nauczania, ciekawe programy, fantastycznych wykładowców, szacunek i tolerancję.

Mają też warunki i możliwości do rozwoju swoich pasji. Mogą realizować się w klubach i kołach studenckich Uczelni Vistula, łącząc rozwój swoich zainteresowań, zabawę i naukę.

Podczas tegorocznej prezentacji klubów i kół największe zainteresowanie wzbudziło Koło Społeczne, którego członkowie skupiają się na działalności charytatywnej oraz Koło Aktywności Studenckiej, które łączy studentów wokół organizowanych w uczelni wydarzeń. Dużą popularnością cieszyło się także Koło Naukowe Dietetyki prowadzące badania z dziedziny żywienia oraz popularyzujące wiedzę z zakresu racjonalnego odżywiania. Uwagę przyciągnęło również Koło Naukowe 2B, które zrzesza osoby zainteresowane tematyką przemysłu spotkań i branży eventowej. Nowych członków zyskało także Stowarzyszenie Studentów Azji.

W Vistuli działa w sumie ponad 20 klubów, kół i stowarzyszeń, w tym Akademicki Klub Sportowy i chór. Włączenie się w ich działalność to świetna zabawa i inwestycja w siebie. Studenci mogą pogłębiać wiedzę, nabywać nowe umiejętności i poznawać nowych ludzi.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.