UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Robert Korzeniowski gościem specjalnym Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018

Robert Korzeniowski gościem specjalnym Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018

budynek, vistula, uniwersytet, na dworze
Początek: sob., 07 paź 2017, 10:00

Czterokrotny mistrz olimpijski i trzykrotny mistrz świata w chodzie, Roberty Korzeniowski wygłosi wykład inauguracyjny podczas rozpoczęcia Roku Akademickiego 2017/2018 w Grupie Uczelni Vistula. To jeden najwybitniejszych i najbardziej utytułowany polski sportowiec w historii, a także menedżer, biznesmen i dziennikarz.

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich nowych studentów Grupy Uczelni Vistula oraz pracowników na uroczystą Inaugurację, która odbędzie się w sobotę 7 października 2017 o godz. 10:00 w Auli 4, w kampusie Grupy Uczelni Vistula, przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie. W uroczystości wezmą udział władze uczelni w tym rektorzy dr hab., prof. SGTiR Jolanta Żyśko i prof. dr hab. Witold Orłowski, kanclerz dr Zdzisław Rapacki i wszyscy członkowie Senatu.
Uczelnia przygotowała też z tej okazji dodatkowe atrakcje: pokaz salsy oraz wartościowe nagrody.

Od studentów wymagana jest REJESTRACJA.

Za pośrednictwem tego samego formularza można zapisać się na Orientation Days – poznawanie uczelni i wycieczkę po Warszawie. Po szczegóły zapraszamy TUTAJ.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.