UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Pszczele spa najlepszym studenckim pomysłem na start-up

Pszczele spa najlepszym studenckim pomysłem na start-up

grupa, wygrana, konkurs, dyplom

„Sen na pszczołach” czyli hotel z w którym śpi się na skrzyniach wypełnionych pszczołami, z zabiegami apiterapii – leczenia miodem i produktami pszczelimi, zwyciężył w konkursie Nauka Link Biznes. O tytuł najlepszego pomysłu na start-up walczyło kilkadziesiąt projektów. Siedem trafiło do finału.

W dwuetapowym finale najlepszy okazał się pszczeli pomysł Artema Chernechy. Drugie miejsce zdobył Fuad Mammadov, tworząc projekt aplikacji do poszukiwania mieszkania i lokatorów, a trzecie miejsce Hanna Nesimko, która opracowała projekt cukiernii artystycznej. Autorzy tych projektów otrzymają od Grupy Uczelni Vistula oraz Banku Zachodniego WBK po 10 000 zł na rozwój swoich start-upów! Pozostali czterej finaliści dostaną po 1 000 zł.
Biznesowe pomysły studentów oceniało 6-osobowe jury, w skład którego wchodzili przedstawiciele Grupy Uczelni Vistula, Fundacji Polska Przedsiębiorcza, Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz Funduszu bValue.

Celem projektu Nauka-link-biznes było pobudzenie aktywności biznesowej młodych ludzi i udzielenie im wsparcia ekspertów. Jego uczestnicy otrzymali dostęp do jedynej w Polsce infrastruktury łączącej sferę nauki i biznesu. Skorzystali z profesjonalnych treningów, mentoringów, networkingu i testowali swoje pomysły w środowisku Business Link pod okiem specjalistów.

Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Gratulujemy zwycięzcom, trzymamy kciuki za rozwój ich start-upów i czekamy na kolejne kreatywne pomysły!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.