UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / „Przywództwo zaczyna się na poziomie lokalnym” – seminarium Instytutu Nauk Politycznych

„Przywództwo zaczyna się na poziomie lokalnym” – seminarium Instytutu Nauk Politycznych

iconographic of four people arranging puzzles
Początek: śr., 23 paź 2019, 16:50

Jak zostać liderem? Gdzie zaczyna się przywództwo? To pytania, które zadaje sobie wielu młodych ambitnych ludzi. Jakub Kochowicz – wójt Lisewa przekona was, że przywództwo zaczyna się na poziomie lokalnym. Instytut Nauk Politycznych Akademii Finansów i Biznesu Vistula zaprasza 23 października na seminarium z jego właśnie udziałem. Poprowadzi je dr Bartłomiej Nowak.

Jakub Kochowicz

Jakub Kochowicz jest najmłodszym w historii wójtem województwa kujawsko-pomorskiego. Zaczynał od działalności w organizacjach pozarządowych. Jest absolwentem Szkoły Liderów i bliskim współpracownikiem prof. Zbigniewa Pełczyńskiego z Uniwersytetu Oxfordzkiego. W wieku 27-u lat wystartował w wyborach samorządowych, ale przegrał. Udało się 4 lata później. Jako wójt stara się inwestować w kapitał społeczny, budować społeczeństwo obywatelskie, wspierać organizacje pozarządowe i grupy nieformalne. Mówi, że najważniejszy jest głos mieszkańców.

Wspólnie z Jakubem Kochowiczem zastanowimy się, co jest najważniejsze w przywództwie. Wójt Lisewa doradzi wam, jak kształtować karierę.

Spotkanie to będzie pierwszym z całej serii seminariów skierowanych do studentów pod hasłem “Moja kariera”.

Seminarium odbędzie się w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów

23 października 2019 r., godz. 16:50-17:50, Aula 6

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.