UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Protokół, etykieta, savoir vivre – warsztaty

Protokół, etykieta, savoir vivre – warsztaty

Praca w obszarze stosunków międzynarodowych, zwłaszcza w dyplomacji, nieodłącznie wiąże się z koniecznością organizowania i uczestniczenia w różnego rodzaju przyjęciach. Jak sprostać temu wyzwaniu? Dr Zdzisław Rapacki zaprasza studentów AFiB Vistula oraz SGTiH Vistula do wzięcia udziału w warsztatach, które przybliżą im zasady protokołu, etykiety i savoir vivre.

Najważniejsze informacje
Początek: pt., 21 kwi 2023, 10:00
Koniec: pon., 24 kwi 2023, 20:00

Warsztaty poprowadzi wybitny dyplomata, dr Zdzisław Rapacki. Podczas zajęć dowiesz się m.in. w jakiej formie zapraszać gości, jak rozsadzać ich przy stole czy ustalać menu, a także jak się ubrać (frak, smoking, żakiet). Nauczysz się przygotowywać stół do przyjęć bufetowych i zasiadanych a także serwować drinki przy barze. Udział w warsztatach pozwoli ci zyskasz pewność siebie w międzynarodowych kontaktach i zbudować wizerunek profesjonalisty.

W warsztatach można uczestniczyć również online na platformie TEAMS.

Program warsztatów

21 kwietnia 2023 r. (piątek)

  • 10:00 – 14:00 – zajęcia w języku polskim skierowane do studentów SGTiH Vistula w ramach przedmiotu „Etykieta w hotelarstwie”.
  • 16:00 – 20:00 – zajęcia w języku angielskim skierowane do studentów AFiB Vistula w ramach przedmiotu „Business etiquette”.

24 kwietnia (poniedziałek)

  • 16:00 – 20:00 – zajęcia w języku angielskim skierowane do studentów SGTiH Vistula w ramach przedmiotu „Etykieta w hotelarstwie”.

Z uwagi na brak zajęć w bieżącym semestrze z „Protokołu” i Etykiety” w AFiB Vistula zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach także byłych i obecnych studentów amb. Janusza Mrowca.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.