UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Programy Akademii Finansów i Biznesu Vistula wyróżnione akredytacją CIMA

Programy Akademii Finansów i Biznesu Vistula wyróżnione akredytacją CIMA

Akademia Finansów i Biznesu Vistula odniosła kolejny sukces. Nasze programy licencjackie i magisterskie z zakresu finansów i rachunkowości oraz zarządzania – zarówno w języku polskim, jak i angielskim – zostały akredytowane przez CIMA (Chartered Institute of Management Accountants).

Wyróżnienie programów Akademii Finansów i Biznesu Vistula akredytacją CIMA potwierdza, że nasi studenci zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze finansów i zarządzania.

To prestiż a także wymierne korzyści. Dzięki akredytacji studenci będą mogli skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. Zyskają też dostęp do stypendiów.

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Działa od ponad stu lat i skupia członków ze 192 krajów. Ściśle współpracuje z pracodawcami i sponsoruje nowatorskie badania.

CIMA szkoli światowej klasy finansistów. Specjaliści ds. rachunkowości zarządczej wyznaczają kurs globalnego biznesu. To ich strategie zapewniają sukces przedsiębiorstw.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej