UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Programy Akademii Finansów i Biznesu Vistula wyróżnione akredytacją CIMA

Programy Akademii Finansów i Biznesu Vistula wyróżnione akredytacją CIMA

Akademia Finansów i Biznesu Vistula odniosła kolejny sukces. Nasze programy licencjackie i magisterskie z zakresu finansów i rachunkowości oraz zarządzania – zarówno w języku polskim, jak i angielskim – zostały akredytowane przez CIMA (Chartered Institute of Management Accountants).

Wyróżnienie programów Akademii Finansów i Biznesu Vistula akredytacją CIMA potwierdza, że nasi studenci zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze finansów i zarządzania.

To prestiż a także wymierne korzyści. Dzięki akredytacji studenci będą mogli skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. Zyskają też dostęp do stypendiów.

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Działa od ponad stu lat i skupia członków ze 192 krajów. Ściśle współpracuje z pracodawcami i sponsoruje nowatorskie badania.

CIMA szkoli światowej klasy finansistów. Specjaliści ds. rachunkowości zarządczej wyznaczają kurs globalnego biznesu. To ich strategie zapewniają sukces przedsiębiorstw.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.