Strona główna / News / Program Bussines & Education – Procter & Gamble

Program Bussines & Education – Procter & Gamble

Arcyciekawe spotkanie z ekspertami Procter & Gamble rozpoczęło warsztaty w ramach programu Bussines & Education. Projekt zapewnia studentom Akademii Finansów i Biznesu Vistula możliwości nawiązania cennych kontaktów z czołowymi firmami świata biznesu.

Procter & Gamble (P&G) to największa na świecie firma produkująca towary konsumpcyjne. Warsztaty z udziałem jej przedstawicieli odbyły się pod hasłem „Sieć dostaw Procter & Gamble: nieograniczone możliwości kariery w jednej firmie”.

Podczas zajęć studenci poznali zawiłości sieci dostaw P&G. Zyskali wiedzę nt. strategii innowacji firmy, procesów rozwoju produktów i rygorystycznego podejścia do zapewniania ich jakości. Mieli okazję, by dowiedzieć się, jak przebiegają innowacyjne procesy produkcyjne, jaką strategię zakupów prowadzi firma i jakie utrzymuje relacje z dostawcami.

Ponadto studenci zyskali cenne informacje na temat różnorodnych możliwości kariery w P&G. Zyskali wiedzę na temat staży, praktyk, procesów rekrutacyjnych, specjalistycznych programów szkoleniowych, perspektyw rozwoju zawodowego, świadczeń pracowniczych oraz wyjątkowej kultury korporacyjnej, która definiuje P&G.

To była niezwykle ciekawa sesja. Serdecznie dziękujemy Elenie Vedinyapinie i Khaledowi Ahmadowi a także ich o zespołom za dostarczenie niezwykle inspirującej prezentacji.

Jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnych warsztatach we ramach programu Bussines & Education. 16 października gośćmi będą eksperci J.P. Morgan, światowego lidera w bankowości i finansach.

To szansa by nawiązać cenne kontakty i zdobyć z praktyczną wiedzę.

Dowiedz się więcej o programie Bussines & Education: https://vistula.edu.pl/wiadomosci/bussines-education-wez-udzial-w-zajeciach-ktore-poprowadza-przedstawiciele-biznesowych-gigantow

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43