UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Powstaje Farma Dobrej Woli. Vistula partnerem społecznym

Powstaje Farma Dobrej Woli. Vistula partnerem społecznym

grupa, mężczyźni, las

W Janowie koło Warki wmurowany został kamień węgielny pod Farmę Dobrej Woli – innowacyjny ośrodek dla niepełnosprawnych. W uroczystości uczestniczył rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, profesor Wawrzyniec Konarski. Od 2018 r. uczelnia jest partnerem społecznym Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Dobra Wola.

Vistula wspiera jedyny w Polsce innowacyjny projekt
Farma Dobrej woli ma być ekologicznym, inteligentnym ośrodkiem wyposażonym w najnowocześniejsze technologie. Ma zapewnić pomoc osobom niepełnosprawnym, nad którymi rodzice, z racji podeszłego wieku lub choroby, nie są już w stanie sprawować kompleksowej opieki. Podopieczni otrzymają w ośrodku wsparcie w ich codziennym życiu. Będą mieli zapewnione mieszkanie w rodzinnych kilkuosobowych domach i opiekę specjalistów. Projekt przewiduje też stworzenie gospodarstwa rolnego – przestrzeni do pracy w ogrodzie, hodowli zwierząt gospodarskich oraz innych zajęć, dostosowanych do możliwości mieszkańców.

Społeczna odpowiedzialność Uczelni Vistula
Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest partnerem społecznym tej niezwykle ważnej inicjatywy. W zarządzaniu uczelnią potrzebne są bowiem wartości, zapał w działaniu na rzecz lokalnych społeczności oraz dzielenie się osiągnięciami i dobrymi praktykami. W ramach społecznej odpowiedzialności uczelni Vistula podejmuje aktywności integrujące rożne środowiska i sektory oraz wspierające rozwój innowacji.

Społeczne, wspólnotowe zaangażowanie jest istotnym elementem umacniającym zaufanie do uczelni, ma też kluczowe znaczenie dla budowania jej pozycji społecznej.

W projekt jest szczególnie zaangażowany zespół kierunku Architektura oraz IT Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

WIĘCEJ: https://dobrawola.org.pl/farma_dobrej_woli/

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.